İşimiz hizmet, gücümüz millet « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

İşimiz hizmet, gücümüz millet

Bu haber 14 Ağustos 2014 - 16:47 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol, Cumhurbaşkanlığı seçimlerini değerlendirdi. Başkan Erol, konuyla ilgili yaptığı yazılı basın açıklamasında şu görüşlere yer verdi;

 

10 Ağustos Pazar günü yapılan ve milletin Cumhurbaşkanını direk olarak kendi iradesi ile ilk defa seçtiği, 2007 Referandumunun bir bakıma ikinci ayağı sayılabilecek olan seçim neticesinde AK Parti Genel Başkanı Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ilk turda seçilerek Türkiye Cumhuriyeti’nin 12. Cumhurbaşkanı olmuştur. Kendilerini Teşkilatım adına yürekten kutluyorum.

 

Halkımız 12 yıldır ülkemiz için yaptığı çalışmaları ve hizmetleri göz önünde bulundurarak adayımızı ilk turda Köşk’e taşımıştır. Karacabey İlçe Teşkilatı olarak bizlerde 30 Mart yerel seçimlerinde aldığımız yüzde 35’lik oyu yüzde 47,58 oy oranıyla AK Parti’nin kurulduğu günden bu güne kadar girdiği 3 Belediye, 3 Milletvekili, 2 Referandum ve 1 Cumhurbaşkanlığı seçimi olmak üzere toplam 9 seçimin en yüksek oranına ulaşmış bulunmaktayız. Bundan dolayı teşkilatım adına tüm Karacabeyli destekçilerimize teşekkürü bir borç biliyorum.

 

Ağır fakat emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğiz. Seçime üç gün kala muhalefet partilerinin Cumhuriyet Alanı’nda yaptıkları basın bildirisinde, Karacabey’de 13 partinin beraber olarak çatı adayı Sayın İhsanoğlu’na tam destek verdikleri açıklamayı da hatırlarsak, nasıl bir başarı sahibi olduğumuz daha iyi anlaşılacaktır.

 

Gönül isterdi ki Karacabey’de 238 oy gibi yüzde 0,50 oranını da lehimize çevirmiş olsaydık. Ancak görüldüğü üzere çatı çökmüş AK Parti ve Recep Tayyip Erdoğan sevdalıları tek başına kaldıkları bu seçimde de yüzlerinin akıyla başarılı olmuştur.

 

Bundan sonra daha da fazla çalışıp önümüzdeki yıl yapılacak olan genel seçimlerde Karacabey’de daha fazla oy ve destek almayı kendimize hedef yapacağız. İşimiz hizmet, gücümüz millet olmaya devam edecek bizlerde üzerimize düşen görevleri layıkıyla yapacağız. Tüm halkımıza Cumhurbaşkanımızın hayırlı olması dilek ve temennilerimle saygılar sunuyorum.”

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN