Her alanda fark yaratacağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Her alanda fark yaratacağız

Bu haber 08 Ağustos 2014 - 4:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, önceki gerçekleştirdiği denetimlerde Destek Hizmetleri Müdürlüğü ile Park Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceledi.

 

Başkan Özkan’ın ilk durağı Destek Hizmetler Müdürlüğü oldu. Atölye çalışanları başta olmak üzere personel ile çalışma sahalarında bir araya gelen Özkan, ekiplerden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bursa’dan Yeniköy’e, Hayırlar Mahallesi üzerinden olan bağlantı yolu girişi için hazırlanan üç buçuk metre uzunluğunda ki tabelayı inceleyen Özkan, Yeniköy yol ayrımında süren üst geçit çalışması tamamlandığında tabelayı uygun yere konumlandıracaklarını ifade etti.

 

Temizlik işçilerinin çöp depolama ve yükleme alanlarını da inceleyen Özkan, çöplüğün boşaltılması işleminin adım adım sürdüğünü ifade etti.

 

Özkan’ın bir diğer durağı ise Park Bahçeler Müdürlüğü oldu. Burada belediyeye ait seralarda yetiştirilen ve ekimi beklenen bitkileri gözden geçiren Özkan, park alanlarında gidilecek düzenlemeler hakkında personelden ayrıntılı bilgi aldı.

 

001-her-alan-fark-002

 

Özkan’ın ziyaretlerde son durağı Atatürk Kültür Parkı oldu. Park içerisinde yakın zamanda ihale ile devredilen Ahmet Bingöl Tesislerinde süren tadilat çalışmasını inceleyen Özkan, “Bizim öncelikle amacımız yeşiliyle huzur veren bu güzel parka insanları daha fazla çekebilmek.  Evet ortada güzel bir park var ancak bu güzelliği insanların fark etmesini ağlamalıyız. Bizler bunun ilk aşaması olarak parktaki sosyal alanları vatandaşa devrettik. Ramazan etkinliklerimizi yine bu parkta yapmıştık. İlerleyen zamanda farklı düşüncelerle parkı cazibe merkezi haline getireceğiz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN