El birliği ile çalışacağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

El birliği ile çalışacağız

Bu haber 05 Ağustos 2014 - 5:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de Kent Konseyi Başkanlığı’na seçilen Mahmut Çayır’dan ilçe için el birliği ile çalışma mesajı geldi.

 

Gerçekleştirilen Karacabey Kent Konseyi Olağan Genel Kurulu’nda oy birliği ile 2014–2019 1. Dönem Kent Konseyi Başkanlığına seçilen Mahmut Çayır, Kent Konseyi’nin işlerlik kazanacağından kimsenin kuşkusu olmaması gerektiğini söyledi.

 

Seçimlerde kendisine ve ekibine gösterilen destek ve katkılar için başta Belediye olmak üzere tüm kurum, kuruluş, dernek ve muhtarlara teşekkürlerini ifade eden Mahmut Çayır, “Zaman; tüm Karacabeyliler olarak elbirliği ile çalışma zamanıdır. Geçmiş dönemde çeşitli sebeplerle adı var-kendi yok olan Kent Konseyine belediyenin de destekleriyle tekrar işlerlik kazandıracağız. Tüm Karacabey’deki sivil toplum kuruluşları ve Resmi Kurumlarla el birliği ile sorunları ve çözüm yollarını başta belediye ve belediye meclisi olmak üzere ilgililerine iletip, takipçisi olacağız. Birbirinden değerli, konularında deneyim sahibi, kentin ve temsil ettiği kurumların sorunlarını bilen Yürütme Kurulu üyelerimizle birlikte son derece azimle çalışacağımızdan herkes emin olsun.” şeklinde konuştu.

 

Belediye’nin kendilerine Akbank arkasındaki BUSKİ Binası’nın üstünde ofis tahsisatı yaptığını ve Genel Sekreter ataması ile faaliyet giderleri konusunda da Belediye Başkanı Ali Özkan’dan destek sözü aldıklarını vurgulayan Mahmut Çayır sözlerini şöyle noktaladı: “Kent Konseyleri, başkan ve yürütme kurulu üyeleri, çalışma grupları ile birlikte tümü herhangi bir ücret almadan gönüllülük esası ile çalışan özerk kurumlardır. Belediyelerin sadece genel sekreter, ofis, telefon, vb. masraflar için katkı sağladığının da altını çizmek istiyorum. Gün birlik, beraberlik, el-ele Karacabey için katkıda bulunma günüdür. ”

 

Kent Konseyi Genel Sekreterliği için önümüzdeki günlerde belediyenin çalışanlarından oluşan 3 kişilik bir isim listesi önereceği ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu’nun bu isimlerden birini Genel Sekreter olarak atayacağı öğrenildi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN