Bu bir kazanma hareketedir « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Bu bir kazanma hareketedir

Bu haber 03 Haziran 2014 - 6:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sağlık Sen Karacabey Temsilciliği üyeleri, geleneksel birliktelik yemeğinde bir araya geldi.

 

Sevgi Yolu (Özcanlar) Düğün Salonu’nda düzenlenen yemeğe, Sağlık Sen Bursa Şube Başkanı Gökhan Yünkül, Yönetim Kurulu Üyeleri İsa Çavuşoğlu, Ahmet İnce, Sağlık Sen Karacabey Temsilcisi Fatih Alpaslan, yönetim kurulu üyeleri ve üyeler katıldı.

 

001-s-sen-kazanma-002

 

Yemekte konuşan Sağlık Sen Karacabey Temsilcisi Fatih Alpaslan, Bursa genelinde tutulan tutanaklar neticesinde üye sayılarını 7 bin 4′e yükselttiklerini kaydetti. Sağlık Sen’in Bursa’da en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olma özelliğini koruduğunu belirten Alpaslan, 2008 yılından bu yana üyelerinin verdiği emaneti hakkıyla temsil ettiklerini ve bu temsil yetkisini etkili olarak kullandıklarını söyledi.

 

Fatih Alpaslan, her adımda çalışanların yanında yer alarak maddi ve manevi değerlerini koruduklarını insan merkezli çalışmalarının sendikal anlayışta milat oluşturduğunu belirterek, “Bizler sendikacılığa gönül verdik, tüm sağlık çalışanları ile tek vücut olduk, bu samimiyetimiz ve gayretimiz neticesinde sağlık çalışanları teveccühleri ile 7 yıldır Sağlık Sen’i Bursa’da yetkili sendika yaptılar. Bu yıl da sendikamızın yetkiyi almasında emeği geçen tüm üyelerimize ve Sağlık Sen dostlarına teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte tek hedefimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bu bayrağı daha yükseklere taşıyarak, tüm sağlık çalışanlarına kulak veren sağlık iş kolunda Sağlık Sen’in farkını ortaya koymak olacaktır.” diye konuştu.

 

001-s-sen-kazanma-003

 

Alpaslan’ın ardından konuşan Sağlık Sen Bursa Şube Başkanı Gökhan Yünkül, Sağlık Sen’in bugünlere kolay gelmediğini ifade ederek, “Bir avuç insanla başlatılan sendika hareketi, Bursa’da en iyi STK olma yolunda sizlerle beraber büyük yol kat etti. Bu, üyeleri için bir şeyler kazanmak adına yapılan bir harekettir. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada her zaman üyelerimizin arkasından olacağız. Her zaman üyelerimizin hakları için çalışacağız. Bu güzel gecede bizlerle olan tüm üyelerimize teşekkü ederim.” dedi.

 

Konuşmaların ardından yenilen yemek sonrası sendika üyeleri, çalan müzikler eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

 

001-s-sen-kazanma-004

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN