Erdoğan parkı ne olacak? « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Erdoğan parkı ne olacak?

Bu haber 27 Mayıs 2014 - 7:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey’deki parkları inceledi. Marmara’nın en iddialı parklarından biri olması beklenen fakat seçimlerin ardından çalışmaların durduğu Mustafa Erdoğan Parkı’nı gezen Başkan Özkan, spor alanlarının zemin kaplamaları dışında çalışmalarla ilgili herhangi bir bilgi vermedi.

 

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, belediye ekipleri tarafından ilçede yapılan yaz sezonu hazırlıklarını önceki gün gerçekleştirdiği denetimlerde yerinde inceledi. Özkan, ziyaretlerini Mustafa Erdoğan Parkı, Mevlüt Bektaş Parkı ve Atatürk Kültür Parkı’nda gerçekleştirdi.

 

Başkan Özkan, önceki günkü denetimlerini Fen İşleri Müdürü Aydın Toprak ve Peyzaj Mimarı Ceyda Sarıbal ile birlikte yaptı. Denetimlerde Özkan’ın ilk durağı Mevlüt Bektaş Parkı oldu. Emirsultan Mahallesi Mevlüt Bektaş Parkı’nda düzenleme çalışmaları hakkında Fen İşleri Müdürü Toprak ve Peyzaj Mimarı Sarıbal’dan bilgi alan Özkan, vatandaşların parkı daha aktif ve sosyal bir şekilde kullanabileceği bir alana dönüştürülmesi talimatını verdi.

 

Mahallenin nüfus yoğunluğu yaşayan bölgelerden olduğunu vurgulayan Özkan, “İnsanların sosyal yaşamlarını sürdürebileceği alanların çoğalması ve nezih olmasını önemsiyoruz.” dedi.

 

Parkta yürüyüş yollarının düzenlenmesinin yanı sıra oturma gurupları, çocuk oyun gurupları ve spor aletlerinin de düzenlenerek yeterli sayıda olması talimatı veren Özkan’ın sonraki durağı ise Mustafa Erdoğan Parkı oldu.

 

Parkta süren çalışmaları yerinde kontrol eden Özkan, Mustafa Erdoğan Parkı içinde yer alan iki basketbol, iki voleybol ve iki tenis kortunun devam eden zemin kaplamalarını inceledi. Ayrıca parkta süren diğer çalışmaları da gözlemleyen Özkan, çalışan personelden bilgi almayı ihmal etmedi.

 

Başkan Özkan’ın son durağı ise Atatürk Kültür Parkı oldu. Parkta kış süresi boyunca deforme olan malzemeler ve tamir isteyen alanlar belirlenerek kısa sürede bakımlarının yapılacağını kaydeden Özkan, Kültür Park içinde bulunan büyük göletin de temizleme işleminin başladığını sözlerine ekledi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN