Bizimde fikrimizi alsınlar « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Bizimde fikrimizi alsınlar

Bu haber 16 Mayıs 2014 - 7:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Tüm Engelliler Kültür Sanat Dayanışma ve Spor Derneği yöneticileri, Belediye Başkanı Ali Özkan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

 

Dernek Başkanı Kadir Altıneler, Belediye Başkanı Ali Özkan’a görev yapacağı süre içerisinde başarı dileğinde bulundu. Belediye’nin bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da engellilerin yanında yer alacağına inançlarının tam olduğuna vurgu yapan Altıneler, bunun en belirgin örneğinin Atatürk Anıtı’na çıkış için yapılan engelli rampası olduğunu söyledi.

 

Belediye Başkanı Ali Özkan’a engelliler olarak beklentilerini sıralayan Altıneler, Engelliler Komisyonu’nun her hangi bir proje üreteceği zaman kendileri ile fikir alış verişinde bulunmasını istedi.

 

Engelli birisinin sorununa en iyi çözümü kendisi gibi engelli birinin çözüm üretebileceğinin altını çizen Başkan Kadir Altıneler, Belediye tarafından yapılması söz konusu olan hizmetlerin geçici değil kalıcı olmasını temenni etti.

 

Altıneler, ayrıca Belediye’den akülü araç talep eden olursa kendilerine bilgi verilmesini ve bu konuda ihtiyaç sahiplerine kendilerinin de yardım için hazır olduklarını belirtti.

 

Ziyarette bulunan dernek yöneticilerinin istek ve taleplerini dikkatle dinleyen ve notlar alan Belediye Başkanı Ali Özkan, görevde oldukları sürece her zaman engellinin yanında olacakları sözünü verdi.

 

Akülü araç konusunda gelebilecek taleplerle ilgili dernekle irtibat halinde olacaklarını belirten Başkan Özkan, bu teklif karşısında yaya kaldırımlarının ve engelli rampalarının gerekli yerlere en kısa zamanda yapılacağını ifade etti.

 

Başkan Özkan, ayrıca 10-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Engelliler Haftası’nı da kutlayarak herkes için engelsiz bir yaşam dileğinde bulundu.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN