Huzur değil huzursuzluk yaratıyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Huzur değil huzursuzluk yaratıyor

Bu haber 13 Mayıs 2014 - 5:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Demokrat Parti (DP) İlçe Başkanı Cem Tiryakioğlu, kısa bir süre önce AKP İlçe Başkanı Murat Erol’un yaptığı basın açıklamasının, vatandaşlar arasında kucaklayıcı etki yapmadığını, huzur değil huzursuzluk yaratıcı boyutta olduğunu söyledi.

 

Murat Erol’un daha önce Büyük Birlik Partisi (BBP) çatısı altında Karacabey ilçe başkanı olarak siyaset yaptığını hatırlatan Tiryakioğlu, “Sayın Erol ilçenin AKP iktidarından hizmet beklediğini unutmasın, siyasi polemikler yaratmak kendilerine yakışmıyor, yine unutmasın ki DP, Türkiye’ de demokrasi, cumhuriyet ve kalkınmanın temel taşıdır. Şanlı siyasi maziye sahip DP’nin bugün ülke genelinde oyları azalmış olabilir ama 1945’ten beri var olmaya devem ediyor.

 

Eskiden AKP diye bir parti yoktu. Gelecekte AKP’nin de aynı oy kaybı ile karşılaşmayacağını kim garanti edebilir. Hizmetinde olmaktan onur duyduğumuz DP’nin büyük Türkiye için üstlendiği tarihi misyonu ve vizyonu daha nice uzun yıllar devam edecektir.” dedi.

 

AKP’nin ilçedeki durumunu da değerlendiren DP İlçe Başkanı Cem Tiryakioğlu, Karacabey’de iki dönem başarılı belediye başkanlığı yapan ve son dönem DP belediye başkan adayı olarak yerel seçime giren Ergün Koç’un, Karacabey’de gerçekleştirdiği başarılı çalışmaları işaret ederek eleştirisinde şu ifadelere yer verdi;

 

“AKP ilçe yetkililerini önce belediye başkanlığını kazanmaları nedeni ile kutluyorum. Halkımızın tercihine her zaman saygı duyduk, bundan sonra gün hizmet günüdür. AKP ilçe teşkilatı üçlü ve güçlü olmak istiyordu, seçim sonunda bunu elde ettiler. Bundan sonra Karacabey’e hizmet yolunda AKP’nin hiçbir mazereti kalmamıştır. Halkımız ve tüm siyasiler seçim öncesi verilen sözlerin ne kadar gerçekleştiğini sıkı bir şekilde takip edecektir. Bu açıdan Karacabey’de daha önce başlayan ve devamı gereken işlerin ne durumda olduğunu hepimiz göreceğiz.

 

Bundan sonra belediye başkanı Ali Özkan ve Murat Erol ile AKP ilçe teşkilatının, Ergün Koç’tan sonra yine ilçemize güzel ve kalıcı eseler kazandırma çalışmalarına başlamalarını beklemekteyiz. Karacabey’i kucaklamanın ilk şartı budur. Bunları yaparken halkımıza da ayrım yapmadan davranmalarını tavsiye ederiz.”

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN