Anneye en güzel hediye « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Anneye en güzel hediye

Bu haber 13 Mayıs 2014 - 4:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Cumhuriyet İlkokulu 1/B sınıfı öğretmeni Neziha Kaya önderliğinde öğrencilerin hazırladığı Anneler Günü ve Okuma Bayramı etkinliği, izleyenleri kahkahaya boğarken zaman zamanda duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

 

Cumhuriyet İlkokulu Konferans Salonunda düzenlenen etkinlik, Okul Müdürü Rafet Yılmaz, Müdür Yardımcıları Bülent Kaya, Mehmet Güvenç, Sabahi Zeybek, öğrenci ve velilerin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

001-cum-anne-gun-002

 

Programdan önce konuşan Okul Müdürü Rafet Yılmaz, programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmeni Neziha Kaya ve öğrencilerine teşekkür ederek, tüm annelerin anneler gününü kutladı.

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program, öğrencilerin okula başladıktan sonraki fotoğraflarından oluşan slayt gösterimiyle devam etti.

 

001-cum-anne-gun-003

 

Yapılan etkinliklerde, öğrenciler dans gösterisi yapıp, şiirler okudu. Seslendirdikleri şarkıların yanı sıra dans, skeç gösterisi yapan öğrenciler, öğretmen ve ailelerinden tam not aldı.

 

Minikler, yaptıkları tiyatro gösterileri ile öğretmenlerini ve velilerini kahkahalara boğarken, zaman zaman duygusal anların yaşandığı programda anneler, sınıf öğretmeni Neziha Kaya’yı kutlayarak kendisine hem Anneler Günü hem de başarılarından dolayı çiçek takdim etti.

 

001-cum-anne-gun-004

 

Programın sonunda ise en büyük sürprizi minik öğrenciler annelerine yaptı. Tek tek sahneye çıkan minikler, yanlarına çağırdıkları annelerine duygu ve düşüncelerini anlatarak, onlara kendi el izlerinden oluşan ve içinde anneleri için yazılmış yazının olduğu belge ile birer çiçek ve küpeden oluşan hediyelerini verdiler.

 

001-cum-anne-gun-005

 

Velilerin yoğun ilgi gösterdiği etkinlik sonunda konuşan 1/B sınıf öğretmeni Neziha Kaya, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizi yarınlara en güzel şekilde hazırlamak amacıyla görev ve sorumluluğumuzun bilinciyle yavrularımızı yetiştiriyoruz. Öğrencilerimiz cehaletten kurtulup bilgi edinme yolunda ilk adımlarını okuma yazma öğrenerek attılar” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN