Kırsala yönelik önemli adımlar atacağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Kırsala yönelik önemli adımlar atacağız

Bu haber 15 Nisan 2014 - 6:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan’a yönelik tebrik ziyaretleri sürüyor. Vatandaşların yanı sıra kamu, kurum ve kuruluş yöneticilerinin de yoğun ilgi gösterdiği ziyaretlerin önceki günkü konukları arasında Bursa Orman Bölge Müdürü Ahmet Köksal Coşkun ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Bursa İl Koordinatörü Temel Naci Karslı da yer aldı.

 

Başkan Özkan, ilk olarak Bursa Orman Bölge Müdürü Köksal Coşkun ve müdürlük yöneticileri ile bir araya geldi. Gerçekleşen görüşmede Özkan’a tebriklerini ileten Coşkun, “Bursa’da geçmiş yıllarda aldığınız görevler ve gerçekleştirdiğiniz projeler Karacabey’e yapabileceklerinizin bir göstergesidir. Müdürlük olarak bizler her zaman olduğu gibi desteğimizi ve istişarelerimizi sürdüreceğiz. İnanıyoruz ki Karacabey’de başlayan bu yeni süreç, ilçe halkının menfaatine olacaktır” ifadelerine yer verdi.

 

Ziyaretin sonunda Orman Bölge Müdürü Köksal Coşkun, Başkan Özkan’a Şeyh-Edabili’nin Osmangazi’ye vasiyetinin yazılı olduğu bir tablo hediye etti.

 

001-kirsal-adim-ozkan-002

 

Özkan’ın bir diğer konuğu ise, Tarımsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Bursa İl Koordinatörü Temel Naci Karslı oldu. Karslı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Özkan, “Bir önceki ziyaretimizde Bursa Orman Bölge Müdürümüzle ilçemiz projeleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Özellikle Yeniköy, Bayramdere ve Boğazköy’de bölgemizin ve çiftçimizin menfaatine dönük projelerimizi ele aldık. İl Koordinatörümüz Temel Bey ile geçmiş yıllarda tarım komisyonundayken çeşitli görüşmelerimiz ve çalışmalarımız olmuştu. Zaten bizlerin ‘Tarım Ajansı’ diye projemiz var.

 

Halkımıza vaat ettiğimiz önemli projelerimizdendir bu. İnşallah bu projeyi de gerçekleştirdiğimiz zaman güzel Karacabey’imiz adına daha olumlu daha verimli çalışmalara imza atacağız. Kırsal kesimde yaşayan vatandaşlarımız adına güzel işler var önümüzde. Temel beyin bu ziyareti bizleri oldukça memnun etmiştir. Karacabey halkının menfaatleri doğrultusunda koordineli bir şekilde çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

 

TKDK Bursa İl Koordinatörü Karslı ise yaptığı konuşmada, “Ali Özkan’ı Karacabey’de başkan olarak görmekten son derece memnun olduk. Karacabey zaten Bursa tarım ve hayvancılığında önemli bir yere sahip. Bundan sonraki süreçte sahip olduğu değerleri daha arttırmaya yönelik projelere kurumumuzda destek vermeye özen göstereceğiz. Ali başkanla örnek projelere imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN