Gülerek aldık gülerek veririz « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Gülerek aldık gülerek veririz

Bu haber 04 Nisan 2014 - 7:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’in yeni Belediye Başkanı AK Partili Ali Özkan, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Yaşar Baş’tan mazbatasını teslim aldı.

 

Ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı ve kalabalık bir AK Partili grubuyla Belediye Binasına yürüyen yeni Belediye Başkanı Ali Özkan, kesilen kurban ve okunan duaların ardından belediye binasından vatandaşlara seslendi.

 

Öncelikle seçim süreci boyunca kendisine destek olan vatandaşlara teşekkür eden Özkan, “Her zaman ‘üçlü olsun güçlü olsun’ derken işte bunu kastediyorduk. Milletvekilimiz Önder Matlı, Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe ve Karacabey’de biz. Dediğimiz oldu ve artık Karacabey kazanacak.” dedi.

 

Ali Özkan, belediyeyi gülerek aldıklarını belirterek, günü geldiğinde de gülerek bırakırız şeklinde konuştu.

 

001-ali-ozkan-balkon-002

 

Özkan’ın ardından konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe de, seçim sonrası Karacabeyli vatandaşlara teşekkür etmek için Karacabey’e geldiğini ifade ederek, “Tesadüf oldu ve yeni Belediye Başkanı Ali Özkan’ı da böylelikle kutlamış olduk. Her zaman söylediğimiz gibi, bundan sonra büyükşehir olarak Karacabey’e en büyük desteği vereceğiz.” dedi.

 

AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı da, yaptığı konuşmada, “Her şey çok güzel oldu ve Karacabey kazandı. Artık Karacabey hak ettiği hizmetleri alacaktır.” şeklinde konuştu.

 

001-ali-ozkan-balkon-003

 

Konuşmaların ardından Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Ali Özkan’a, Belediye Başkan Yardımcısı Fahri Köfteci tarafından belediyenin anahtarı teslim edildi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN