Böyle rezalet gördünüz mü? « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Böyle rezalet gördünüz mü?

Bu haber 14 Mart 2014 - 1:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

90 yıllık Cumhuriyet tarihinde başbakan ve oğlu yolsuzluk ve rüşvetin içine batacaklar. Paralar villalarda saklanacak, tehlike görülünce enişte, amca, kardeş aile boyu paralar sevkiyata tabi tutulacak. Bu iş için bir buçuk gün emek sarf edilecek, yinede paralar sıfırlanamayacak. İlk defa başbakanın emri gerçekleşmiyor. Kabahat ailede değil, paranın çokluğundan.

 

Başbakan oğluna ‘paraları sıfırla’ emrine montajdı, dublajdı demeye başladı. Yalaka ve penguen medyası hemen telefon kayıtlarını ABD’de incelettirdiklerini ve montaj olduğunun rapor edildiğini yazdılar. Firma yetkilileri ise görüş belirtmediklerini açıkladı. Yalan yayın yapan medyaya ise ‘yazıklar olsun size’ dedi. Bu yalaka yayıncılar her şeyi yalan yazdıkları için başkalarını da kendilerini ortak etmeye çalışıyorlar.

 

Başbakanın sözlerine artık kimse inanmıyor. Kılıçdaroğlu ‘hırsız, başçalan’ diyor. Halk hırsızı yakalamak için düdük çalıyor. Başbakan mahkemeye neden gidemiyor. Dijital kayıtları laboratuarda incelenmesini sağla kesin sonucu al. Mahkemeye gidemediğine göre bu konuşmalar gerçek. Yasal olmayan yollardan elde edilen paraların villalarda saklandığı meydana çıktı.

 

Erdoğan konuşmalarında montajdı, dublajdı diyor da, gerçek değil diyemiyor. İnkar edişlerine de kimse inanmıyor. Daha evvelde çok inkar etti neticede her şey meydana çıktı. Şimdide mağdurları oynuyor, 76 milyona bunu yutturmaya çalışıyor. Yolsuzlukların aslı yoksa ispat edeceksin, ispat edemiyorsan istifa edeceksin.

 

Erdoğan’ın çocuğunun evinden çıkan paranın bir milyon avro olduğu anlaşıldı. AKP meclis üyeleri adayları arasındaki konuşmalarda, başbakanın 20 milyar dolar parası olduğu konuşuluyormuş. Türkiye’de 44 milyon insan yoksulluk sınırında yaşıyor. Başbakan bunlarla uğraşacağı yerde oğlu ile rant peşine düşmüş, 10 milyondan az gelen rüşveti beğenmiyor. ‘Diğerleri veriyor da o neden vermiyor, kendini ne zannediyor alma parayı kucağımıza oturacak oğlum’ diyor. Başbakan ‘bunlar tencere, tava çalmasını bilirler’ diyordu. Onurlu insan para çalacağına tencere tava çalar.

 

Zor bir dönem yaşıyoruz. Bölücülük, yolsuzluk, hukuksuzluk ülkemizde cirit atıyor. Cumhuriyetimizi koruyabilmek için, ülkemizi uçurumun kenarına getirenlerden, milletin hakkını yiyenlerden, yolsuzluğa batan yöneticilerden adalet önünde hesap sorulmalıdır. Hesap soracak partiler iktidar olmalıdır. Oy verirken bakan evlatlarına mı, vatan evlatlarına mı diye çok düşünülmelidir.

 

Başbakan insanları şairde yapıyor. Bilmem beğenecek misiniz?

 

Şaraplar mahzende yıllanır,

Paralar villalarda saklanır,

Sen nasıl Başbakansın,

Paraları cehennemde mi harcayacaksın.

 

AK Parti’ye verilen her oy harama ortak olmaktır. Erdoğan önce montaj dedi sonra dublaj dedi. Bu iş ne montaj nede dublaj ama sondaj yapılmalıdır. Dibine kadar araştırılmalıdır. Pislikler ortaya dökülmelidir. Yolsuzluk ve rüşvete bulaşmış bu hükümet beni yönetmemelidir.