Bayan adayları bile ithal « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Bayan adayları bile ithal

Bu haber 28 Şubat 2014 - 9:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Ergün Koç, AKP Belediye Başkan Adayı Ali Özkan’ın, ithal kadın meclis üyesi adayı çıkararak, Karacabeyli bayanlara hakaret ettiğini söyledi.

 

Ali Özkan’ın, AKP’li kadın belediye meclis üyesi adaylarıyla poz vererek yapmış olduğu açıklamayı eleştiren Belediye Başkanı Ergün Koç, “Ankara’daki ağabeylerinden yalan yanlış şeyler söylemeyi öğrenmiş olan Ali Özkan, medyada verdiği beyanda, farklarının kadın ve çiftçiler olduğunu söylemiş. Doğru söze ne denir, ama Karacabey’in 60 bine yakın olan nüfusunun yarısını kadınlar oluştururken bunu unutmuş olacaklar ki, Gülten Kapıcıoğlu’nu belediye meclis üyeliği adaylığına layık görmüşler.

 

Evet çok doğru söylüyorlar, farkları kadın ve çiftçilermiş. Çünkü Karacabeyli bayanlar bu işe layık değilmiş. Kendilerine daha yetenekli hizmet edecek, mimarlık projeleriyle destek verecek olan bu kardeşlerini, Karacabey halkının hak ve çıkarları için mi yoksa 31 Mart’tan sonra Büyükşehir Belediyesi’nde takip edilecek olan bazı işlerin iş takipçisi olarak mı düşündüler bunu kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. Karacabey’de kendilerine hizmet edecek bayan bulamamış olacaklar ki, ithal bayanı Karacabeylilere layık görerek bayanlara hakaret etmişlerdir.” dedi.

 

Tarım ve Hayvancılıkla ilgili ne biliyor?

 

Ali Özkan’ın daha önceden ne iş yaptığını bilmediğini söyleyen Başkan Koç, “Şuanda Bursa’da bir partinin tarım ve hayvancılıktan sorumlu komisyon başkanlığını yapıyormuş. Acaba bulunduğu görev itibariyle, Karacabey’de, Bursa’da ve ülkede tarım ve hayvancılıkta ne olduğu konusunda kendisine ulaşan bilgi var mı? Yoksa, benim elimde bu konuda kendilerini bilgilendirecek o kadar çok ekonomik veri var ki, isterse kendine gönderebilirim. Yada gittikleri köylerde tarım sektöründe çalışan insanların ne halde olduğuna baksınlar o zamanda bazı şeyleri anlayabilirler.” şeklinde konuştu.

 

Kaybedenler Kulübünde ilk sıra garanti!

 

Belediye Başkanı Ergün Koç, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama sonrası Kaybedenler Kulübü yöneticilerinin kendisini aradıklarını, Ali Özkan’ın 31 Mart itibariyle Kaybedenler Kulübüne müracaatta bulunmasının isabetli bir karar ve kendisi için doğru bir adres olacağını ve Özkan’ı üye listesinin ilk sırasına yazacaklarını söylediklerini ifade etti.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN