Her şeyin yenisini yapacağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Her şeyin yenisini yapacağız

Bu haber 21 Şubat 2014 - 10:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Özkan; “Artık geçmiş 10 yıl eskide kaldı. Eski Karacabey’den memnunsanız devam edin, Yeni Karacabey’i özlüyorsanız bizi tercih edin.” dedi.

 

Ziyaretlerini sürdüren AK Parti Karacabey Belediye Başkan Adayı Ali Özkan, “Eskimeyen Yeni Karacabey’i kuracağız. Herkese şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Yeni Karacabey derken yeni siyaset anlayışına atıfta bulunarak kavgacı, hırçın, ilkesiz, bugün orda yarın burada tarzındaki eski siyaset tarzını reddediyoruz. Parsayı kapmak için siyaset yapmadığımızdan dolayı bütün rakiplerimizi güzel ilçemize hizmet etmek isteyen, hayırda yarışan kardeşlerimiz olarak görüyoruz. Onun için bize taş atana gül atacağız, hala çirkeflik yapanlara gülüp geçivereceğiz.”şeklinde konuştu.

 

Ziyaretlerinde seçim sürecinde izledikleri yolu anlatan Özkan, “Belediye başkanlığı çok önemli bir makam olup, belediye başkanı örnek insan olmalıdır. Bu nedenle öfkelenmeyeceğiz, darılmayacağız, kavga etmeyeceğiz. ‘Dün dünde kaldı cancağızım, bugün yeni şeyler söylemek lazım’ diyerek çirkinlikleri eskide bırakıp Yeni Karacabey’e doğru yol alacağız.” dedi.

 

10 yılın az bir süre olmadığına dikkat çeken Ali Özkan şunları söyledi; “Varsa vizyonunuz, projelerinizi gerçekleştirmek için yeterli bir süredir. Artık geçmiş 10 yıl eskide kaldı. Eski Karacabey’den memnunsanız devam edin, Yeni Karacabey’i özlüyorsanız bizi tercih edin.

 

Trafik, park sorununu bugünkü gibi yaşamak istiyorsanız eskiyi, çözüm istiyorsanız yeniyi, Ali Özkan’ı destekleyin. Asbestli borulardan su içmek istiyorsanız eskiyi, sağlıklı su diyorsanız yeniyi, Ali Özkan’ı tercih edin.

 

Yağmur suları ile atıkların karıştığı yetersiz kanalizasyon sisteminden memnunsanız eskiyi, alternatif arıyorsanız yeniyi onaylayın. Aileyi kucaklamayan, sosyal hayattan, eğlence hayatından, sportif aktivitelerden, ulaşılmayan parklardan, çalışmayan kent konseyinden memnunsanız eskiyi, çağdaş projeler arayışındasınız yeni Karacabey’e onay verin.

 

001-akp-ozkan-yeni-eski-002

 

Sadece tarım ve hayvancılığa bağlı kalmak doğrudur diyorsanız eskiyi, işsizliğe son bulmak için 3T (Tarımsal,Teknolojik,Turizm) yatırımı olmalı diyorsanız yeni Karacabey’i, Ali Özkan’ı oylarınızla güçlendirin. Yeniköy’ün halihazırdaki durumunu beğeniyorum diyorsanız eskiyi, Yeniköy yeniden ele alınmalı diyorsanız yeni Karacabey’i destekleyin.

 

İş, aş isteyenlere verecek cevabınız yoksa eskiyi, herkese yetecek zengin kaynaklarımız ve işçiliğe çözüm olmalı diyorsanız yeniyi destekleyin. Ben yaptım oldu mantığıyla hareket ederim, kimseyi dinlemem, kimseye sormam diyorsanız eskiyi, yeniden yönetim esas olmalı, katılımcılığa dikkat edilmeli, yönetim anlayışı çevresinde her Karacabeyli Karacabey’i yönetmeye katkı koymalı diyorsanız yeni Karacabey’i, Ali Özkan’ı destekleyin.

 

Yeni bir başkan, yeni bir kadro, yepyeni projeler, yeni bir yönetim anlayışı, yeni dönemde yeni Karacabey’de buluşalım.”

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN