Karacabey Longozu şehre taşınıyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Karacabey Longozu şehre taşınıyor

Bu haber 20 Şubat 2014 - 21:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabeyli doğa fotoğrafçısı ve aynı zamanda Karacabey Belediye Başkanlığı Basın Danışmanı Alper Tüydeş, yaklaşık 2 yıldır çekmiş olduğu doğa fotoğraflarını ilçe halkının beğenisine sunmaya devam ediyor.

 

“Karacabey Longozu Diye Bi Yer Var” başlığıyla gerçekleştirdiği tanıtım kampanyasında bu kez fotoğraflarının kamuya açık mekanlar tarafından satın alınarak sergilenmesine yönelik girişimlerde bulunan Tüydeş, “Fotoğrafları satın alan işletmeler hem bölgede yaptığım çalışmalara destek olmuş olacak hem de Karacabey’in doğası daha çok insanla bu sayede buluşacak” dedi.

 

001-longoz-alp-sehir-003

 

Daha önce Hatay, Bursa merkez ve Karacabey’de açtığı 3 farklı sergide Karacabey’in doğal harikalarına yer vererek yüzlerce insana Karacabey Longozu başta olmak üzere ilçenin doğa harikalarını tanıtan Tüydeş, ardından bölgede çektiği ve Cem Davran, Erkan Can gibi ünlü isimlerinde yer aldığı tanıtım filmiyle yüz binlerce insana internet ve tv yoluyla ulaşmayı başarmıştı.

 

Karacabey Longozu’nun tanıtımı için başlatmış olduğu kampanyanın bu ayağında, kamuya açık ve rağbet gören işletmelerde fotoğrafların çerçevelenerek duvarlara asılmasını sağlayan Tüydeş, “Böylelikle fotoğrafları alarak işyerinde sergileyen işletmeler, Karacabey’in doğa harikalarının tanıtımına destek olmuş oluyor. Ayrıca bu sayede benim bölgede yürüttüğüm çalışmalara da destek sağlamış oluyorlar” dedi.

 

001-longoz-alp-sehir-002

 

Tüydeş’in bu anlamda ilk fotoğraflarını alan Meydan Lokantası işletme sahibi Emrah Küçük, projenin, hem Tüydeş’in çalışmalarına katkı, hem de uğraşlarının sonucunda elde ettiği fotoğrafları o bölgelere gidemeyen, göremeyen insanlara ulaştırılmasında önemli bir organizasyon olduğunu belirtti. Küçük, müşterilerinin fotoğraflardan büyük keyif aldığını ve dışarıdan gelen insanlarında Karacabey’in doğasını beğeniyle izlediklerini kaydetti.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN