İllüzyon belediyeciliği değil vizyon belediyeciliği yapacağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

İllüzyon belediyeciliği değil vizyon belediyeciliği yapacağız

Bu haber 31 Ocak 2014 - 7:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Özkan, parti binasından düzenlediği basın toplantısında, illüzyon belediyeciliği değil vizyon belediyeciliği yapacağını belirterek, Belediye Başkanı Ergün Koç’u da, şebeke suyunun içilebilir olduğunu ispata davet etti.

 

AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol, İl Yöneticileri Gülten Kapucuoğlu, Ayhan Salman ve ilçe yönetimin katıldığı basın toplantısında konuşan Ali Özkan, 30 Mart’ta halkın karşısına çıkacak olan belediye meclis üyelerini belirleme çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek, kısa süre içinde listenin hazırlanacağını belirtti.

 

Karacabey’in röntgenini çekmeye devam ettiklerini ifade eden Özkan, “Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımıza, Karacabey’in eksikliklerinin neler olduğunu, nasıl bir Karacabey hayal ettiklerini soruyoruz ve aldığımız cevaplara göre hareket ediyoruz. Ayrıca vatandaşlara, geçen 10 yıllık dönemde Karacabey’de neler oldu, Ergün Koç deyince aklınıza ne geliyor, diye de sorduğumuzda aldığımız tek bir cevap var o da, park, bahçe ve çiçek. Buda, kanser hastası bir bayana makyaj yapmak gibi bir şey.

Biz park ve bahçe olmayacak demiyoruz, tabi ki olacak ama bir öncelik sırası olmalı. İlk öncelikte, Fuat Mert zamanından kalma altyapının yenilenmesi olmalıdır. İlçenin neresine gitseniz pis bir koku var. Buda kanalizasyon sorunundan kaynaklanıyor ve tüm vatandaşlarımız bundan rahatsız.

 

Koç’a hodri meydan

 

Şov yapmaya, yerelde, genel siyaset yapmaya gerek yok. Ben buradan Ergün Koç’a hodri meydan diyorum. Noter huzurunda yapacağı su tahlil sonuçlarını çıkıp vatandaşlara göstersin. Suyun içilebilir olduğunu, insan sağlığına zararlı olmadığını bize ispat etsin.” dedi.

 

İllüzyon belediyeciliği değil vizyon belediyeciliği yapacağız

 

İllüzyon belediyeciliği değil vizyon belediyeciliği yapacaklarını söyleyen AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Özkan, “Biz Karacabey’in röntgenini çekeceğiz dedik ve çekmeye devam ediyoruz. Bunu uzman arkadaşlarımızla yapıyoruz. Bugün de, partimiz il yöneticileri olan ve aynı zamanda Yüksek Mimar olan Gülten Kapucuoğlu ve İşletmeci Ayhan Salman ile birlikte Karacabey ve Yeniköy’de incelemelerde bulunarak, neler yapılabilir bunun çalışmasını yapacağız.” şeklinde konuştu.

 

Önce AR sonra PR

 

Özkan ayrıca, 30 Mart’tan sonra hizmetin ve belediyeciliğin nasıl yapıldığını herkese göstereceklerini ifade ederek, “Önce AR, sonra PR (Halkla ilişkiler) diyorum.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN