Engellilere spor ücretsiz « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Engellilere spor ücretsiz

Bu haber 23 Ocak 2014 - 19:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey’de yaklaşık iki yıldır faaliyette olan Fit Club Fitness Center, salona spor yapmaya gelen müşterilerin tükettiği pet şişe suların mavi kapaklarını engelliler derneğine teslim etti. İki çuval mavi kapak, eve mahkum engelliye ayak olacak ve onun herkes gibi özgürce dışarıda gezme hayallerini gerçekleştirecek.

 

İşletmeciliğini Gökhan Özdamar, Hasan Üçtaş ve Tayfun Akdeniz’in üstlendiği Fit Club Fitness Center Spor Salonu, müşterileriyle birlikte örnek bir projeye imza attı. Salonda tüketilen suların mavi kapaklarını toplayan işletmeciler iki çuval dolusu kapağı önceki gün Karacabey Tüm Engelliler Kültür, Sanat, Dayanışma ve Spor Derneği’ne teslim etti.

 

Dernek Başkanı Kadir Altıneler ve dernek yöneticileri Gülcan Fırtına ile Hasan Duman’ın teslim aldığı mavi kapaklar akülü sandalye olarak derneğe müracaat eden ihtiyacı olan engellilere istenilen resmi raporlar karşılığı teslim edilecek.

 

Fit Club Fitness Center işletmecileri daha önce de 3 çuval mavi kapak toplamış, karşılığında alınan akülü araç ihtiyaç sahibine teslim edilmişti.

 

Önceki gün iki çuval dolusu mavi kapağı Tüm Engelliler Kültür, Sanat, Dayanışma ve Spor Derneği’ne teslim eden Fit Club Fitness Center işletmecileri Gökhan Özdamar, Hasan Üçtaş ve Tayfun Akdeniz, dernek yöneticilerine örnek ve alkışlanacak bir teklif sundu. Engelliler salonda ücretsiz olarak spor yapacak.

 

Spor yapabilecek engellilerin belirlenerek gündüz saatlerinde istedikleri zaman gelip ücretsiz olarak çalışma yapabileceklerini belirten Özdamar, Üçtaş ve Akdeniz, bu sayede engelleri ortadan kaldırmak istediklerini söyledi.

 

Salon girişine engellilerin rahat girip çıkabilmeleri için özel rampa yapacaklarını belirten genç ve duyarlı işletmeciler, çalışmaya gelecek olan engellilerle birebir ilgileneceklerine vurgu yaptı.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN