Bu sefer tamam inşallah « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Bu sefer tamam inşallah

Bu haber 21 Ocak 2014 - 3:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi (SP) Karacabey İlçe Teşkilatı, Aralık ayı Divan Toplantısını yoğun bir katılımla seçim bürosunda gerçekleştirdi.

 

Aralık ayı faaliyetlerinin değerlendirildiği Divan Toplantısına, SP İlçe Başkanı Zeynel Abidin Koçak, SP Belediye Başkan Adayı Hamit Çavdarlı, SP Belediye Meclis Üyesi Gürsoy Yıldız ile Belediye Meclis Üyesi adayları, SP İl Seçim Karargah Başkanı İsmail Özdemir ile SP köy ve mahalle temsilcileri katıldı.

 

Toplantıda konuşan SP Belediye Başkan Adayı Hamit Çavdarlı, “Teşkilat mensupları olarak gece, gündüz durmadan çalışmaya mecburuz. Karacabey’in Milli Görüş Belediyeciliğine bir an önce kavuşması gerekiyor. Bunun içinde Milli Görüş’ün her ferdinin 30 Mart 2014 gününe kadar bütün gücüyle çalışması gerekmektedir. Teşkilatımıza bu konuda güvenimiz tamdır. Yaptığımız ziyaretlerden edindiğimiz izlenim abartmadan söylemek gerekirse bu sefer tamam inşallah diyebiliriz. 30 Mart 2014 akşamında Saadet Partisi kazanırsa Karacabey kazanacak inşallah.” dedi.

 

001-sp-rozet-insallah-002

 

Çavdarlı’nın ardından söz alan SP İl Seçim Karargah Başkanı İsmail Özdemir de, “Milli Görüş Belediyeciliği hepinizin bildiği gibi önceki yıllarda efsane hizmetlere imza attı. Şu anda 1520 belediyeye soruşturma açıldı. Bu belediyelerin 600 tanesi iktidar partisine mensup belediyelerdir. 400 küsur belediye ana muhalefet partisi olan CHP belediyeleridir. 200 küsur belediye de MHP belediyeleridir. Kalan 96 belediyenin tamamı BDP’ye mensup belediyelerdir. Şimdi sizlere soruyorum. Bunların birbirlerinden farkı ne? İşte bu yüzden acil olarak şehirlerimizin Milli Görüş belediyeciliğine teslim edilmesi gerekir.” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından SP’ye yeni üye olanların rozetleri, Çavdarlı ve Özdemir tarafından takıldı.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN