Belediyenin anahtarını alacağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Belediyenin anahtarını alacağız

Bu haber 14 Ocak 2014 - 4:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi (SP), PTT’nin yanında bulunan seçim bürosunu yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla hizmete açtı.

 

Karacabey Belediye Başkan Adayı Hamit Çavdarlı ve Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Sait Terzioğlu’nun Karacabey halkına tanıtıldığı program büyük bir coşkuya sahne oldu.

 

İlk olarak Bursa İl Teşkilatı Eğitim Başkanı Ahmet Akmaz’ın yaptığı dua ile seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

 

SP İlçe Başkanı Zeynel Abidin Koçak’ın yaptığı selamlama konuşmasının ardından adaylığı kesinleşen meclis üyesi adayları alkışlar eşliğinde sahneye davet edilerek Karacabey halkına tanıtıldı.

 

Tanıtımın ardından konuşan SP Belediye Başkan Adayı Hamit Çavdarlı, “Böyle coşkulu bir ortamda konuşmak zor. Çünkü görüyorum ki şu anda coşku gerçekten bütün Karacabey’i sarmış. Salondaki bu heyecanı görünce artık tamam geliyoruz diyebiliriz. 31 Mart sabahında Karacabey’imiz de inşallah Milli Görüş Belediyeciliğine hep beraber kavuşacağız. Belediyenin anahtarlarını sizlerin destekleriyle aldıktan sonra Karacabey’in temel sorunlarına el atıp çözüme kavuşturmak için gece gündüz çalışacağız.

 

Alt yapı sorunlarına, trafik sorununa, içme suyu sorununa acil çözümler bulup halkımızı bu sorunlardan kurtarmak için var gücümüzle çalışacağız. Milli Görüşçüler inandığını başarırlar ve tuttuğunu koparırlar. Belediyeyi kazandığımız gibi Belediyenin girişine ‘Rüşvet alan da veren de melundur’ tabelasını asacağız. Rüşvet almayacağız ve alınmasına da kesinlikle müsaade etmeyeceğiz.  Seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyor, 31 Mart sabahında Milli Görüş Belediyeciliğinde buluşmak üzere hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” dedi.

 

001-sp-bld-anahtar-002

 

Çavdarlı’nın ardından konuşan SP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Sait Terzioğlu, şunları söyledi; “4 aydan beri bütün ilçelerimizi ve bunların köylerini ziyaret ederek vatandaşlarımızla dertleşiyoruz ve onlarla konuşuyoruz. Manzara net olarak şu şekilde. Vatandaşımız bizlere ‘Evet Saadet Partisi mecliste olmalı. Saadet Partisi Belediyeleri alarak bizlere gerçek hizmetleri yapmalı’ diyorlar. Bizlerde kendilerine söylüyoruz ve diyoruz. Evet sizler gerçekten hizmet ve çalışma görmek istiyorsanız adres Saadet Partisi’dir, başka adres aramanıza gerek yok. Sakın ola ki genelde iktidar olan AKP’den başka bir parti belediyeyi alırsa hizmet gelmez diye düşünmeyin. Bizler 1991-1994 yıllarında birçok büyükşehir belediyesi ve il belediyeleri kazandık. Borç içerisinde aldığımız belediyeleri kasaları dolu bir şekilde teslim ettik. Hatta merkezi hükümetlere borç verebileceğimizi söyledik. Rüşvetin önünü keserseniz, yolsuzluklarla mücadele ederseniz, işi ehil insanlara teslim ederseniz başarı muhakkak gelecektir. Milli Görüş bu seçimlerde büyük bir sıçrama yapacak ve hizmette büyük destanlar yazacaktır.”

 

001-sp-bld-anahtar-003

 

Konuşmaların ardından, Saadet Partisine katılıp yeni üye olan vatandaşlara rozetleri, SP İl Başkanı Mehmet Atmaca, Belediye Başkan Adayı Hamit Çavdarlı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selim Sait Terzioğlu ve GİK Üyesi Mustafa Balta tarafından takıldı.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN