Büyük vaatlerim yok ama… « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Büyük vaatlerim yok ama…

Bu haber 08 Ocak 2014 - 17:37 'de eklendi ve kez görüntülendi.

DSP Karacabey Belediye Başkan Adayı Yüksel Ceylan, aday tanıtımında yaptığı konuşmada, boş ve yalan vaatlerde bulunmayacağını söyleyerek, “Büyük vaatlerim yok ama bir kuruşunuzu çaldırmam” dedi.

 

 

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, partisinin Karacabey Belediye Başkan Adayını tanıtmak için geldiği Karacabey’de vatandaşlara seslendi.

 

Cumhuriyet Alanı’nda, seçim otobüsünden vatandaşlara seslenen DSP Genel Başkanı Masum Türker, Türkiye’deki vatandaşların yoksulluk içinde refah yaşadığını ifade ederek, “Yani hiç kimsenin geliri, harcayacağı kadar değil. Ama kurulan düzenle herkes borçlanarak şimdilik yaşamını yürütüyor. Bunun nedeni ise iktidar partisinin boğazsına kadar yolsuzluğa bulanmış olması.

 

Bizde diyoruz ki, Türkiye’nin yolsuzluktan kurtulması için yeni bir soluğa, yeni bir çıkışa ihtiyaç vardır. Rahmetli Bülent Ecevit’in kurduğu DSP, dürüst siyaset anlayışıyla bu işe el koymuş ve yerel yönetimlerdeki dürüst adaylarıyla Türkiye’yi yolsuzluktan kurtarmak için yola çıkmıştır. Yolsuzluk demek, sizin cebinizden para çalınması demektir. Yıllardır burada yaşıyorsunuz, hanginizin bir gemisi yada gemiciği var.

 

001-dsp-ceylan-masum-004

 

Ama düne kadar eşin dostun parasıyla okutulan çocuklar, sayısı 50’yi bulan gemi sahibi oldular. Nerden geliyor bu gemiler derken ortaya çıktı ki Türkiye’yi soymuşlar. Artık Türkiye’yi kimin idare edeceğine karar verme günü geliyor. Sizde bunlara dur demek için Karacabey’den ses verin ve içinizden çıkan Yüksel Ceylan’a destek olun.” dedi.

 

001-dsp-ceylan-masum-003

 

Türker’in ardından konuşan DSP Karacabey Belediye Başkan Adayı Yüksel Ceylan da, boş ve yalan vaatlerle vatandaşları kandırmayacağını söyleyerek, “Benim büyük vaatlerim yok. Ama şunu bilin ki, ne bir kuruş paranızı çaldırırım nede hakkınızı yediririm. Dürüst ve şeffaf belediyecilik anlayışıyla Karacabey’i yönetmeye talibim. Siz değerli hemşerilerimin de desteğiyle bunu başaracağıma inanıyorum.” şeklinde konuştu.

 

Konuşmaların ardından DSP Genel Başkanı Masum Türker, Yüksel Ceylan’ın adaylığını açıklayarak gökyüzüne beyaz güvercin bıraktılar.

 

001-dsp-ceylan-masum-002

PİYASALARDA SON DURUM

  • DOLAR
    -
    -
    -
  • EURO
    -
    -
    -
  • ALTIN
    -
    -
    -
  • BIST 100
    -
    -
    -

EN ÇOK KAZANANLAR

    EN ÇOK KAYBEDENLER

      EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

        BUGÜN 1000TL NE OLDU?

        • -

          BORSA

        • -

          DOLAR

        • -

          EURO

        • -

          ALTIN