Büyük Atatürk için koştular « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Büyük Atatürk için koştular

Bu haber 02 Ocak 2014 - 18:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Ankara’ya gelişinin 94. yıldönümü dolayısıyla 78’incisi düzenlenen atletizm yarışmasında öğrencilerin kıyasıya mücadele etti.

 

M. Fehmi Gerçeker Stadyumu önünden koşuya başlayan atletlerin çekişmeli mücadeleleri, Cumhuriyet Meydanı’na yaklaştıkça doruğa ulaştı. Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorileri olmak üzere 6 dalda yapılan koşularda, öğrenciler fırtına gibi esti.

 

Yarışmalarda ferdi olarak dereceye giren öğrencilere madalyaları ve takım olarak dereceye giren okulların kupaları Kaymakam Ahmet Yurtseven, Belediye Başkan Yardımcısı Fahri Köfteci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin ve İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Ayhan Sağlam tarafından takdim edildi.

 

001-ata-turk-kosu-002

 

Koşu sonunda dereceye giren öğrenci ve okullar şu şekilde oluştu;

 

Küçük Kızlar (Ferdi):

1. Merve Demir (Karacabey Ortaokulu)

2. Songül Aydemir (Muhsin Özdamar Ortaokulu)

3. Beyza Güler (Şehit Serkan Şahin Ortaokulu)

 

Küçük Kızlar (Takım)

1. Şehit Serkan Şahin Ortaokulu

2. Muhsin Özdamar Ortaokulu

3. Karacabey Ortaokulu

 

Küçük Erkek (Ferdi)

1. Hakan Öner (Karacabey Ortaokulu)

2. Ümit Yıldız (Cumhuriyet Ortaokulu)

3. Zekai Seventürk (Karacabey Ortaokulu)

 

Küçük Erkek (Takım)

1. Karacabey Ortaokulu

2. Şehit Serkan Şahin Ortaokulu

3. Muhsin Özdamar Ortaokulu

 

Yıldız Kızlar (Ferdi)

1. Melek Çoban (Şehit Serkan Şahin Ortaokulu)

2. Elif Kırdar (Şehit Serkan Şahin Ortaokulu)

3. Nurhayat Ay (Ömer Matlı İlkokulu)

 

Yıldız Kızlar (Takım)

1. Şehit Serkan Şahin Ortaokulu

2. Ömer Matlı İlkokulu

3. Karacabey Ortaokulu

 

Yıldız Erkek (Ferdi)

1. Mehmet Taşdelen (Eylül 14 Ortaokulu)

2. İsmail Öner (Karacabey Ortaokulu)

3. Semih Koç (Şehit Serkan Şahin Ortaokulu)

 

Yıldız Erkek (Takım)

1. Eylül 14 Ortaokulu

2. Karacabey Ortaokulu

3. Şehit Serkan Şahin Ortaokulu

 

Genç Kızlar (Ferdi)

1. Yaren Şahin (İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi)

2. İpek Budak (İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi)

3. Gizem Üzer (İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi)

 

Genç Kızlar (Takım)

1. İMKB Kız Teknik ve Meslek Lisesi

2. Ulviye Matlı Fen Lisesi

3. Anadolu İmam Hatip Lisesi

 

Genç Erkekler (Ferdi)

1. Sercan Fidan (Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi)

2. Ozan Erdem (Sadık Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi)

3. Mert Gündem (Dayı Karacabey Anadolu Lisesi)

 

Genç Erkekler (Takım)

1. Sadık Yılmaz Ticaret Meslek Lisesi

2. Anadolu İmam Hatip Lisesi

3. Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

 

Yıldız Erkek (Takım)

1. 14 Eylül Ortaokulu

2. Karacabey Ortaokulu

3. Şehit Serkan Şahin Ortaokulu

PİYASALARDA SON DURUM

  • DOLAR
    -
    -
    -
  • EURO
    -
    -
    -
  • ALTIN
    -
    -
    -
  • BIST 100
    -
    -
    -

EN ÇOK KAZANANLAR

    EN ÇOK KAYBEDENLER

      EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

        BUGÜN 1000TL NE OLDU?

        • -

          BORSA

        • -

          DOLAR

        • -

          EURO

        • -

          ALTIN