Hastane sonbahara kaldı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Hastane sonbahara kaldı

Bu haber 31 Aralık 2013 - 7:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, Karacabey İlçe yönetimi ile birlikte önceki gün Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Salih Zeki İpekoğlu’nu ziyaret ederek yeni hastane inşaatı hakkında bilgi aldı. Ziyarete Milletvekili Matlı’nın yanı sıra, AK Parti İlçe Başkanı Murat Erol ile yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

 

Konuklarını karşılayan Başhekim Opr. Dr. Salih Zeki İpekoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, hastane ve ilçedeki sağlık sorunlarıyla, inşaatı devam eden yeni Devlet Hastanesi hakkında bilgi sundu.

 

AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, yeni hastane inşaatının hızla ilerlediğini belirterek, 2014 yılı sonbaharında hizmete açılacak hastanenin ilçeye kazandırılmasından son derece mutlu olduklarını vurguladı.

 

Ziyaret sonrası AK Parti İlçe Başkanlığı’nda parti yöneticileri ile bir araya gelen Bursa Milletvekili Matlı, son günlerde ülke gündeminde yer alan konulara değinerek, dış güçler ve yerli tetikçilerinin hükümetin yıpratılması ve kaos ortamı yaratılmasına yönelik oyunlara vatandaşın prim vermediğine dikkat çekti.

 

AK Parti’nin adı gibi ‘AK’ olduğunu vurgulayan Matlı, “Yanlış yapan varsa asla eyvallah demeyiz ve yanına da kar bırakmayız. Adli yargılama neticeleninceye kadar da suçsuzluk karinesi esas olmalıdır. Soruşturmaların yapılış tarzı arkasındaki dış güçleri de ele vermiştir. Yerli maşaları da Gezi olaylarında olduğu gibi toplu taarruza geçmişlerdir. 11 yıldır milletimizin teveccüh ve sağduyusu her zaman yanımızda olmuştur. Milletimizden aldığımız bu güç ve Allah’ın izniyle bu musibetin üstesinden de geleceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın.” diye konuştu.

 

Çiftçi ve tarımın sorunlarının popülist ve istismarcı yaklaşımlarla değil kısa ve uzun vadeli gerçekçi projelerle çözülebileceğinin altını çizen Önder Matlı, Miras ve Tarım Kanunu’nun önümüzdeki dönemde meclise geleceğini ve elektrikli sulama, yörelere göre alternatif tarım ürünleri, arazi toplulaştırma ve tesviye çalışmaları, sulama baraj ve göletleri gibi çiftçi sorunlarına yönelik proje çalışmalarının hızla sürdürüleceğini vurgulayarak sözlerini noktaladı.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN