KTSO yönetiminde kadınlarda olmalı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

KTSO yönetiminde kadınlarda olmalı

Bu haber 17 Aralık 2013 - 5:10 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, Karacabey’de faaliyet gösteren üyeleriyle Ticaret ve Sanayi Odası’nda (KTSO) biraraya geldi.

 

KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Feti Toprak ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesi H. Fikri Sezer’ in de katıldığı toplantıda, Bursa Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Emine Örnek ile birlikte Serap Sayar, Müfide Karaduman, Mefkure Zümbülova, Nurgül Özselek, Selda Meriç, Gül Öztürk, Süphan Baklacı, Hamdiye Burhan, Pınar Kuzu, Zerrin Özenli Güleç, Mihrican Ökçe yer aldı.

 

KTSO’da önceki gün açılan “Tel ve Çivi Aşkı Filografi Sergisi”nde incelemelerde bulunarak Filograf Dilek Kaplan’dan bilgiler alan heyet daha sonra Meclis Salonu’na geçerek toplantıya başladı.

 

Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Emine Örnek, “Hiçbir organizasyonumuzda bizleri yalnız bırakmayan kadın girişimcilerimizi ilçelerinde ziyaret etmek, Ticaret ve Sanayi Odaları ile Borsalarımızın yöneticileri ile bir araya gelerek yapabileceğimiz faaliyetleri görüşmek üzere düzenlediğimiz toplantıların ikincisi için burada bulunuyoruz.” dedi.

 

Yıl içerisinde yapılan faaliyetler hakkında bilgi veren Örnek, kadın girişimci sayısının arttırılması ve desteklenmesi gerektiğine dikkat çekti. Bu konuda Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası’ndan da destek beklediklerini vurgulayan Emine Örnek, ilerleyen zamanlarda KTSO’nun yönetimi içerisinde kadınların da olması gerektiğini ifade etti.

 

001-kt-so-yon-kadin-002

 

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü ise, olumsuz hava şartlarına rağmen ilçeye gelen misafirlerine teşekkür etti. Güncü, kadın girişimci sayısının Karacabey’de arzu edilen seviyede olmadığını, bu konuda desteklerinin her zaman devam edeceğini ve yönetim kurulu içerisinde kadınlarında yer almasının kendilerini mutlu edeceğini belirtti.

 

Karacabey İlçe Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Gül Öztürk de, kadınların tüm zorluklar karşısında yılmayacağına dikkat çekerek, Türkiye çapında etkin olarak en ön sıralarda yer alan ve çok önemli organizasyonlara imza atan Bursa İcra Kurulu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Daha sonra TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu ile Karacabeyli Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri arasında oldukça sıcak bir ortamda geçen görüşmede kadın girişimci sayısının arttırılması için yapılabilecek ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

 

Program sonunda ise KTSO Başkanı Naci Güncü, günün anısına misafirlerine tablo hediye ederek katılımları için teşekkür etti. TOBB Bursa Kadın Girişimciler İcra Kurulu, beraber yenilen akşam yemeğinin ardından Bursa’ya döndü.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN