Halkçı bir belediye için geliyoruz « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Halkçı bir belediye için geliyoruz

Bu haber 10 Aralık 2013 - 6:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İşçi Partisi, 2014 Mart ayı seçimlerine Karacabey’de Mustafa Çeşli önderliğinde girme kararı aldı. Hafta sonu Masal Park Cafe’de yapılan aday tanıtımına İşçi Partisi Bursa İl Yönetim Kurulu Sekreteri Eren Ertürk, İl Yönetim Kurulu Üyesi Nadir Erol’un yanı sıra Karacabey’deki partililer katılım gösterdi.

 

Aday tanıtımı toplantısında açılış konuşması yapan İl Sekreteri Eren Ertürk, İşçi Partisi’nin giderek büyüdüğüne vurgu yaptı.

 

Daha sonra söz alan İşçi Partisi Karacabey İlçe Başkanı Rıfat Narhın, 30 Mart 2014 tarihinde Karacabey Belediyesi’ne İşçi Partisi’nin bayrağını dikeceklerini iddia etti.

 

Karacabey halkıyla birleşerek Cumhuriyeti ve Karacabey Belediyesi’ni almak için ilçe halkından yetki istediklerini söyleyen Narhım, bu uğurda bedel ödemeye hazır olduklarını belirtti.

 

Narhın, konuşmasında şu görüşlere yer verdi: “Türkiye’de olduğu gibi Karacabey’de de seçim sürecine girmiş bulunmaktayız. Seçime; sağ-sol demeden Atatürk ve Cumhuriyet’te birleşerek bütün Karacabey halkını kucaklayacak bir adayla giriyoruz. Önümüzde çukurlar olsa da bunları aşacak güce, azimle ve kararlılığa sahibiz. 30 Mart 2014 tarihinde Karacabey Belediyesi’ne İşçi Partisi’nin bayrağını dikeceğiz. Ülkemizi bölmeye kalkan bütün güçlerle mücadele etmeyi bir vatan borcu biliyoruz.”

 

001-isci-parti-aday-kbey-002

 

Başkan Narhın, konuşmaların ardından katılımcılara 2014 Mart ayındaki seçimlerde partilerini Belediye Başkanlığı için sandığa götürecek olan Mustafa Çeşli’yi tanıttı.

 

“Genç ve dinamik bir başkan adayıyla yola çıkıyoruz” diyen Narhın’dan sözü alan Çeşli aday tanıtımına gelen katılımcılara teşekkür ederek söze başladı.

 

Konuşmasına kendisini tanıtarak başlayan İşçi Partisi Belediye Başkan Adayı Mustafa Çeşli, halkla beraber halkçı bir Belediye hedeflediklerine vurgu yaptı.

 

001-isci-parti-aday-kbey-003

 

Çeşli; “1967 Karacabey doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Karacabey’de tamamladım. 17 yıl Karacabey Taşıyıcılar Kooperatifi’nde Sevkiyat Müdürü olarak çalıştım. 7 yıl da İngiltere’de çalıştım. Türkiye’ye dönüş yaptıktan sonra kendi iş hayatımı kurdum.

 

Karacabey’de siyaseti bu güne kadar uzaktan izledim. Ve bu siyasette halkın unutulduğunu gördüm. Karacabey halkı ile beraber Halk Meclisleri kurup, Karacabey’i beraber yönetmeye talibim. Karacabey halkından Atatürk ilçe ve inkılaplarına bağlı, Cumhuriyet’ten yana, halkçı ve ulusalcı bir yönetim için yetki istiyorum.” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN