Böyle kavşak olmaz demiştik! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Böyle kavşak olmaz demiştik!

Bu haber 03 Aralık 2013 - 7:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediye Başkanı Ergün Koç, önceki gün beraberinde daire müdürleri ve yetkili personelle birlikte Kaymakam Ahmet Yurtseven’i ziyaret ederek, ilçede yapılması planlananları masaya yatırdı. Harita ve bilgisayar destekli görsellerle projeler Kaymakam Yurtseven’e aktarıldı.

 

Başkan Koç’un yanı sıra, toplantıya Fen İşleri Müdürü Aydın Toprak, İmar ve Şehircilik Müdürü Kenan Gündem, Park ve Bahçeler Müdürü Hidayet Ay ve Peyzaj Teknikerleri Hilal Doğan Özmen ile Ceyda Sarıbal eşlik etti. Ayrıca İlçe Mal Müdürü Rıza Sevim de toplantıda hazır bulundu.

 

Üç önemli proje üzerinde durulan toplantıda Başkan Koç, özellikle stadyum arkasından çıkarak yeni hastaneye giden yolun olumsuzluk yarattığını, düzeltilmediği takdirde kötü olayların yaşanabileceğini söyledi. Belediye olarak konuyla ilgili gerekli incelemelerde bulunduklarını belirterek gerekli tüm desteği ve alt yapı çalışmalarını üstlenmeye hazır olduklarını ifade eden Koç’a, Kaymakam Yurtseven, “Bizler de Karayolları ve yetkili arkadaşlarla konuyu görüşüyoruz. Çözüm için değişik fikirler söz konusu. Bir an önce vatandaşlarımız için en uygun çalışmayı başlatacağız.” dedi.

 

001-kavsak-kyolu-kaymakam-002

 

Toplantının diğer maddelerinde ise yeni hastane çevresinde yapılması muhtemel düzenlemeler konuşuldu. Görüşmedeki bir diğer konu başlığı ise, Karacabey’in doğu cephesinde Destek Hizmetler Müdürlüğü’nden (Kademe) başlayarak Çamlık altından devam eden ve yeni yapılmakta olan Mustafa Erdoğan Parkı üzerinden Yeniköy yoluna bağlanan ikinci çevre yolu projesi oldu.

 

Görüşmede dile getirilen tüm projelerde düşünülen fikirlerin Karacabey’e yarar getirecek olduğunu ifade eden Kaymakam Yurtseven, yapılabilecekler hakkında görüş ve önerilerini Başkan ve beraberindekilerle paylaştı.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN