Büyük başkan büyük konuştu « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Büyük başkan büyük konuştu

Bu haber 22 Kasım 2013 - 16:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, 2014 yerel seçimlerin ardından büyükşehir belediyesinin destekleriyle Karacabey’in, Bursa gibi güzelleşeceğini söyledi.

 

 

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı ile birlikte Karacabeyli roman vatandaşların düzenlediği aşure etkinliğine katıldı.

 

Roman vatandaşların yaşadığı Saadet Mahallesi’nde düzenlenen etkinlikte konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, “Aşure, nimetleri topladığı gibi bizi de burada topladı ve bir araya geldik. Güzel bir faaliyet yapmışsınız, bu güzellikleri artırmalıyız. Her zaman böyle güzel şeyler için toplanmalıyız” dedi.

 

“Böyle güzel bir millete ve dine mensup olduğumuz için çok şanslıyız” ifadelerini kullanan Altepe, şunları söyledi;

 

“Bundan sonra büyükşehir belediyesi olarak her zaman beraberiz. Her türlü eksikliğinizi biz gidereceğiz. Amacımız Karacabey’i daha gelişmiş bir şehir haline getirmek. Seçimlerden sonra daha güzel bir Karacabey yaratacağız. Alt yapı, üst yapı tüm konularda artık büyükşehir olarak sizlere hizmet edeceğiz.

 

Bursa’yı görüyorsunuz, neydi ne hale getirdik. Bundan sonra Karacabey’de Bursa gibi güzelleşecek. Karacabey ile ilgili çok sayıda projemiz var, önümüzdeki günlerde bunları sizlerle paylaşacağız. Artık sadece Karacabey belediyesi değil, Bursa büyükşehir belediyesi de yanınızda.”

 

001-b-sehir-altepe-002

 

Yaklaşan yerel seçimlerin önemine değinen Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı da, yaptığı konuşmada, “Seçimlerden sonra yerelde Bursa ve Karacabey belediyeleri daha uyumlu çalışıp daha fazla hizmet verecek. Roman vatandaşlarımız bizim için önemlidir. Sizin daha rahat şartlarda yaşamanız için her şeyi yapıyoruz. Biliyorsunuz size TOKİ yaptık. Tabi ki bu hizmetlerimize devam edeceğiz, sizler için daha güzellerini yapacağız. Unutmayın, sizin derdiniz, bizim derdimiz.” dedi.

 

Konuşmaların ardından etkinlik, aşure ikramının ardından sona erdi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN