Balıkçıların hayallerini gerçekleştiriyoruz « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Balıkçıların hayallerini gerçekleştiriyoruz

Bu haber 15 Kasım 2013 - 4:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, Karacabey’de balıkçılıkla geçinen vatandaşların daha iyi koşullarda çalışmaları amacıyla yapımına başlanan Kurşunlu Balıkçı Barınağı’nın inşaatının tamamlandığını kaydetti. Ayrıca, Bayramdere (Yeniköy) Balıkçı Barınağı’nın rıhtım inşaatına da birkaç gün önce başladığının bilgisini veren Matlı, “Balıkçılarımızın yıllardır hasret kaldığı çalışmaları bir bir hayata geçiriyoruz” dedi.

 

AK Parti Milletvekili Matlı, Karacabey’de yapımı süren balıkçı barınaklarına ilişkin bir açıklama yaptı. Karacabeyli balıkçıların sorunlarını yakından takip ettiğini söyleyen Önder Matlı, Ankara’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ve DLH Genel Müdürlüğü ile yaptığı görüşmeler sonucunda somut adımların atıldığını ifade etti.

 

İlk olarak, Kurşunlu Balıkçı Barınağı rıhtım inşaatına başlandığını ve rıhtımın 171 bin TL maliyetle tamamlandığını bildiren Önder Matlı, ardından Bayramdere (Yeniköy) Balıkçı Barınağı rıhtımının inşaatı için de bir ihale yapıldığını kaydetti.

 

Rıhtımın yaklaşık 270 bin TL bedelle ihale edildiğini dile getiren Matlı, “Balıkçı barınağı rıhtımının inşaatına 11 Kasım’da başlandı.  Hedef, yılsonuna kadar rıhtımı tamamlamak. Böylelikle verdiğimiz bir sözü daha yerine getirmiş olacağız” diye konuştu.

 

Vatandaşların yıllarca hasret kaldığı çalışmaları hayata geçirdiklerini belirten Matlı, “Seçim döneminde seçmenlere verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz.  Yola çıkarken Karacabeyli hemşerilerimden bana destek olmalarını istemiştim. Ben de onların güvenini boşa çıkarmamak için gayret ediyorum” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN