AKP belediyesi kuracağız « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

AKP belediyesi kuracağız

Bu haber 08 Ekim 2013 - 8:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AKP Belediye Başkan Aday Adayı Çelik, belediye başkanlarının 2009’da ki gibi kağıt üzerinde olmayacağını söyledi.

 

AKP Karacabey İlçe Başkanı Mustafa Çelik, Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı için başvuru formunu AKP İlçe Başkan Vekili Murat Erol’a teslim etti.

 

AKP parti binasında düzenlenen törenle aday adaylığı başvuru formunu Murat Erol’a veren Mustafa Çelik, belediye seçimlerini kazanmaları halinde AKP belediyesi kuracaklarını ifade etti.

 

AKP’nin iktidara geldiği günden bu yana Türkiye’deki tüm belediyelerin ciddi kazanımlar sağladığını belirten Çelik, “Karacabey olarak bunu bir türlü sağlayamadık. 2009 seçimlerinde kağıt üzerinde AKP’li belediye başkanı seçilse de gerçek anlamda AKP’li belediyeciliği yaşayamadık. Karacabey’e AKP belediyesi hizmeti sunamadık ve ilçeyi bu hizmetlerden mahrum bıraktık. Ama ben inanıyorum ki bu seçimlerde belediye partisi olan AKP, Karacabey’de seçimlerden zaferle çıkacak ve ilçede AKP belediyesi kuracağız.” dedi.

 

001-akp-celik-aday-adayi-002

 

AKP Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Mustafa Çelik, çok sayıda projeleri olduğunu ve adaylığı kesinleştiği takdirde bunu kamuoyu ile paylaşacağını söyleyerek, “Biraz bunlardan bahsetmek gerekirse, mesela otoban ilçemizden geçecek ve Karacabeyliler bundan faydalansın diye ne gerekiyorsa yapacağız. Ankara-Bandırma hızlı tren projesinden Karacabey’in de faydalanması için elimizden geleni yapacağız.

 

Tarımdaki sıkıntıları biliyoruz. Ama bu sıkıntıların çözüm yolu yine AKP’dir. Bunun için Karacabey’de elektrikli sulamayı tüm ovada hayata geçireceğiz. Yeniköy için çılgın projelerimiz var. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile görüşmelerimiz başladı ve Yeniköy’e çağ atlatacağız. Daha çok sayıdaki projelerimizi aday olduğum takdirde sizlerle paylaşacağım. Bunlar sadece AKP’liler için değil tüm Karacabey halkı için. O yüzden ben sadece AKP’lilerin değil CHP, MHP ve diğer tüm partililerin oylarına talibim.” şeklinde konuştu.

 

001-akp-celik-aday-adayi-003

 

Konuşmasında, Belediye Başkanı Ergün Koç ile arasında devam eden tartışmalara da yer veren Çelik, “Ben kavgaya gelmiyorum ama eskiye dönük hesaplar sorulacaktır. Başkan Koç yönetimindeki belediyede yapılan yanlış harcamaların hesabını tek tek soracağız. Ergün Koç, Karacabey halkını yolunacak kaz olarak görüyor ama biz kaz sürüsü gütmeye değil hizmet etmeye geliyoruz. “ dedi.

 

AKP Başkan Vekili Murat Erol da, 2009’da komik rakamlarla belediye seçimlerini kazandıklarını ifade ederek, “2009 yılında seçimleri aldık zannettik. Ama kazanmışken kaybettiğimizi gördük. Fakat bu kez bu hatayı yapmayacağız.” dedi.

 

Konuşmaların ardından Mustafa Çelik, belediye başkan aday adaylığı formunu Murat Erol’a teslim etti.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN