AKP, ülkeyi Hıristiyan birliğine sokuyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

AKP, ülkeyi Hıristiyan birliğine sokuyor

Bu haber 01 Ekim 2013 - 8:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Saadet Partisi (SP) Karacabey İlçe Teşkilatı, Ağustos ayı faaliyetlerinin değerlendirildiği “İlçe Divan Toplantısı”nı yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

 

Parti binasında yapılan toplantıya SP Bursa İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Kadın Kolları Başkanı Hüseyin Tekinsav ile İl Başkan Yardımcısı ve İl Mahalli İdareler Başkanı Salih Berber’in yanı sıra, ilçe yönetim kurulu üyeleri, mahalle ve köy temsilcileri ve gençlik kolları üyeleri katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan SP İlçe Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Zeynel Abidin Koçak, 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerin önemine dikkat çekti. Koçak, “Allah’ın izniyle Milli Görüş, 1994 yılı yerel seçimlerinde nasıl büyük bir başarı elde ettiyse, 2014 yıllında da aynı başarıyı yakalayacak ve başta Karacabey olmak üzere tüm şehirlerimiz özlediği Milli Görüş belediyeciliğine kavuşacaktır.” dedi.

 

İlçe Teşkilat Başkanı Zeynel Abidin Koçak’ın konuşmasının ardından birim başkanları tarafından yapılan faaliyetlerin raporları okundu.

 

SP İl Başkan Yardımcısı Salih Berber yaptığı konuşmasında ise şunları söyledi: “Biz Milli Görüşçüler olarak yaptığımız çalışmaları ibadet aşkıyla gerçekleştiriyoruz. Rabbimizin rızasını kazanmak için daha çok çalışmalıyız. Derdimiz makam, mevki, para ve pul değildir. Yapacağımız çalışmalar ile Rabbimizin rahmetini harekete geçirip onun rızasına erişmek istiyoruz. Milli Görüş ne zaman iktidara geldiyse ülkemiz büyük başarılara imza attı. Rabbimizin izniyle yine geliyoruz ve yine destanlar yazacağız. Eskiden bu memlekette bir Adalet Partisi vardı, Anavatan Partisi vardı, Doğru Yol Partisi vardı. Şimdi bu partiler neredeler? Hepsi yok olup gittiler. Ancak Milli Görüş bu memlekette hep var olacak. Bu ülkenin insanları, inanmış kadrolar ticareti, sanayiyi, ülke idare etmeyi Necmettin Erbakan hocamızla, Milli Görüş’le öğrendiler.”

 

001-hıris-tiyan-birlik-002

 

AKP hükümetinin ülkeyi Avrupa Birliği’ne zorla sokmaya çalıştığını ifade eden Berber, sözlerine şöyle devam etti; “Düne kadar Avrupa Birliği’ne girmek için her türlü tavizi veren hükümet şimdi kalkmış Avrupa Birliği çifte standart uyguluyor diyor. Böylelerine ‘Günaydın Beyler’ denir. Milli Görüş sizlere ve bu ülke insanına yıllardan beri Avrupa Birliği Hıristiyan Birliğidir demedi mi? Avrupa Birliği’ne girmek için inançlarımızın temellerine dinamit koydular. Zinayı serbest bırakıp, domuz etini kasaplık et sınıfına soktular. Domuz eti artık büyük marketlerde rahat bir şekilde satılmakta. Gittiğiniz yol çıkmaz sokaktır. Bu millet özüne dönmek zorundadır. Çare her zaman olduğu gibi Milli Görüş’tür.

 

Ey Karacabeyli Milli Görüş’çü kardeşlerim sizlere sesleniyorum: Ya çok çalışıp huzura ve rahata ereceğiz ya da siyonizmin oyunlarına alet olup sıkıntı çekmeye devam edeceğiz. Ama sizlere güveniyoruz . Çok çalışıp Karacabey’de Belediyeyi alıp Milli Görüşü iktidar yapacağınıza inanıyoruz. Çünkü sizler inanmış bir topluluksunuz. Ve zafer inananlarındır ve zafer yakındır.”

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN