Vatandaş boş lafa oy vermiyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Vatandaş boş lafa oy vermiyor

Bu haber 20 Eylül 2013 - 4:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

CHP Osmangazi ilçe teşkilatı, yerel seçim hazırlıklarına hız verdi. Seçim çalışmalarında değişik konularda 10’un üzerinde proje geliştiren CHP ilçe teşkilatı, projeler hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi.

 

CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan’ın da katıldığı toplantıda, CHP İlçe Başkanı İsmet karaca, Projeler Komisyonu Başkanı Zeynel Kirte ve proje başkanları çalışmalar hakkında sunuş yaptılar ve projeler tartışmaya açıldı. Bu çalışmaların hızla, durmaksızın seçimlere kadar devam edeceğini söyleyen İsmet Karaca, “Halk yararına her veri değerlendirilecektir” dedi.

 

SOSYAL AYAĞI OLMAYAN PROJELER HALKTAN DESTEK GÖRMEZ

 

Proje tanıtım ve değerlendirme toplantısında konuşan Turhan Tayan, seçimlere ilçe bazında halk yararına projeler geliştirerek hazırlanmanın doğru ve yararlı bir yöntem olduğunu söyledi. Tayan konuşmasına şöyle devam etti:

 

“Vatandaş boş lafa oy vermiyor. Ayakları yere basan, tutarlı ve geçerli projelerle halkın önüne çıktığımızda Osmangazi’de yaşayan vatandaşlarımız bize oy verecektir. Uzman arkadaşların hazırladığı projeler olgunlaştırılarak sonuçlandırılacaktır. Belediyecilik anlayışı, yerel hizmet anlayışı zaman içerisinde çok değişmiştir. Sosyal ayağı olmayan projeler halktan destek görmez. Projelerin demokratik bir anlayışla oluşturulması ve geliştirilmesi yerinde olur.

 

Nitekim Osmangazi ilçesi sivil toplum örgütleriyle, meslek odalarıyla, muhtarlarla ve tüm katmanlarla görüşmeler, araştırmalar yaparak proje geliştiriyorlar. Kendilerini kutluyorum ve başarılı olacaklarına inanıyorum. Bu seçimler kent sorunlarının proje bazında tartışılıp değerlendirildiği bir seçim olacaktır.”

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN