Yerinde muayene uygulaması devam ediyor « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Yerinde muayene uygulaması devam ediyor

Bu haber 03 Eylül 2013 - 5:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Uluslararası standartlarda periyodik araç muayenesi hizmeti ile Türkiye’de trafik ve araç güvenliğine önemli katkı sağlayan uzman kuruluş TÜVTURK, gezici aracıyla Karacabey köylerindeki traktörlerin zorunlu araç muayenesine devam ediyor.

 

Daha önce Sultaniye, Hamidiye ve Ortasarıbey köylerinde araç muayenesi yapan TÜVTURK’un bu kez durağı Bayramdere köyü oldu.

 

TÜVTURK, gezici aracıyla Karacabey köylerinde verdiği zorunlu araç muayene hizmet sayesinde, traktörlerini zorunlu trafik muayenesine götüremeyen traktör sahiplerini her yıl için yaklaşık bir muayene ücreti kadar gecikme bedeli ödemekten kurtarıyor.

 

TÜVTURK araç muayene istasyonlarında traktörler için 82,60 TL ücret karşılığı muayene yapıldığını ve araçların 3 yıl muayene süresi kazandığını belirten TÜVTURK yetkilileri, bu muayeneyi yaptırmayan araç sahiplerinin 2013 yılı itibariyle her ay için 4,13 TL muayenede gecikme bedeli ödemek durumunda kalacaklarını belirttiler.

 

001-tuv-turk-b-dere-002

 

Bayramdere köyünde gerçekleştirilen araç muayeneleri hakkında bilgi veren TÜVTURK Karacabey İstasyon Amiri Tarık Türkoğlu, “Mobil istasyon hizmetimizle köylülerimizin ayağına gitmeye devam ediyoruz. Daha önceki köylerimizde olduğu gibi, Bayramdere köyünde de büyük ilgi gördük. Bu tür hizmetlerimize devam edeceğiz. Uygulamamıza destek olan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

 

TÜVTURK yetkilileri, diğer muayene tarihlerinin, 23-24 Eylül’de Seyran Köyü, 25 Eylül’de Karakoca Köyü, 26 Eylül’de Yenikaraağaç Köyü ve 27-28 Eylül’de Dağkadı Köyü olduğunu açıkladılar.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN