Eğitim ve sağlıkta hizmet yağdırıyoruz « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Eğitim ve sağlıkta hizmet yağdırıyoruz

Bu haber 20 Ağustos 2013 - 7:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.

AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, Karacabey’de bir dizi ziyarette bulundu.

 

İlçe Emniyet Müdürlüğü ile eğitim kurumlarına yönelik yapılan ziyaretlerde Matlı’ya, AK Parti İlçe Başkan Vekili Murat Erol ile Yönetim Kurulu Üyeleri Murat Avinç, Faruk Türe, Ahmet Şen, Nesimi Giray Günaydınlı, İsmail Kutluer ve Gültekin Saygısever eşlik etti.

 

İlk ziyareti Emniyet Müdürü Bülent Kaplan’a gerçekleştiren Milletvekili Önder Matlı, her zaman polisin yanında olduklarını dile getirerek, vatandaşın huzur ve emniyeti için kutsal bir görev ifa eden polis ve emniyet güçlerine minnettar olduklarını söyledi.

 

001-akp-matli-hizmet-002

 

Ardından Fen ve Anadolu Lisesi ziyaretinde bulunan Matlı, Eylül ayında ilk kez öğrenci alarak eğitime başlayacak Fen Lisesindeki son hazırlıklar ile Anadolu Lisesi’ndeki Fatih Eğitim Projesi kapsamında yer alan Akıllı Tahta’yı inceledi.

 

Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin’in de hazır bulunduğu ziyarette, Karacabey’deki son eğitim yatırımlarıyla birlikte Karacabey’in geleceğinin aydınlık olacağını vurgulayan AK Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, “Eğitim ve sağlık alanında oldukça önemli eserlere imza attık. İlçemize 150 yataklı modern bir hastane ve Karacabeyli çocuklarımızın geleceğine ışık tutacak ikinci Anadolu Lisesi, Fen Lisesi, Anadolu Sağlık Meslek Lisesi gibi eğitim kurumlarını kazandırdık.

 

001-akp-matli-hizmet-003

 

Ova köyleri yolundaki asfalt ve genişletme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Bunların yanı sıra Gölecik ve Yeşildere Barajlarının inşaatı yakında başlayacak. İlçemize, Karacabey’imize, hemşerilerimize bu güzel eserleri kazandırmaktan gurur duyuyoruz.

 

Şimdi de yeni bir yerel seçim dönemine giriyoruz. Son yasa ile birlikte Büyükşehir Belediyesi ile uyumlu bir Karacabey Belediyesinin olması daha önemli bir hale geldi. Allahın izniyle Karacabey Belediye Başkanlığı seçimini kazanıp, Büyükşehir Belediyesinin de gücünden yararlanarak hizmet kervanını kaldığı yerden sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM

 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

EN ÇOK KAZANANLAR

  EN ÇOK KAYBEDENLER

   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

    BUGÜN 1000TL NE OLDU?

    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN