Bukalemun gören masum kedi « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

ABD’de bir yavru kedinin evdeki iki bukalemunla imtihanı an be an kameralara yansıdı. Evin salonunda laminant parkenin üzerinde hareketsiz bir şekilde duran iki büyük bukalemundan birinin kuyruğuyla oynamaya çalışan yavru kedi, bukalemunun sınırlarını bir hayli zorluyor. Kedinin, kuyruğuyla uğraşmasından rahatsız olan bukalemun ise bu durum karşısında pasif bir tepki vererek ortamdan uzaklaşmaya çalışıyor fakat ne yaptıysa da kedinin dikkatinden kurtulamıyor.

 

Yavru kedi her şeye rağmen bukalemunun peşini bırakmayınca bu sefer devreye diğer bukalemun giriyor. Yavru kedinin, kendisine sessizce arkadan yaklaşan diğer bukalemunu fark etmesiyle ödünün patlaması bir oluyor. Korkudan taklalar atan kedinin, kertenkele karşısındaki bu hali izleyenleri gülmekten kırıp geçiriyor. (İHA)

 

0001-kedi-buk

Bukalemun gören masum kedi

ABD’de bir yavru kedinin evdeki iki bukalemunla imtihanı an be an kameralara yansıdı. Evin salonunda laminant parkenin üzerinde hareketsiz bir şekilde duran iki büyük bukalemundan birinin kuyruğuyla oynamaya çalışan yavru kedi, bukalemunun sınırlarını bir hayli zorluyor. Kedinin, kuyruğuyla uğraşmasından rahatsız olan bukalemun ise bu durum karşısında pasif bir tepki vererek ortamdan uzaklaşmaya çalışıyor fakat ne […]

7.842

BU VIDEOLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.