Büyük Atatürk için koştular! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Büyük Atatürk için koştular!

Bu haber 28 Aralık 2012 - 9:41 'de eklendi ve kez görüntülendi.


Karacabey Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen
‘Büyük Atatürk Koşusu’ dün gerçekleştirildi.

 

Küçük Kızlar, Küçük Erkekler, Yıldız Kızlar, Yıldız
Erkekler, Genç Kızlar ve Genç Erkekler kategorilerinde gerçekleştirilen
koşular, Bursa Caddesinde yapıldı.

 

Takım sıralamasında Küçük Kızlar’da Hacı Ahmediye, Yıldız
Kızlar’da Hacı Ahmediye, Genç Kızlar’da ise İMKB’nin ilk sırada olduğu koşularda,
Küçük Erkekler’de hacı Ahmediye, Yıldız Erkekler’de Hacı Ahmediye, Genç
Erkekler’de de SYTML birinci sırayı aldı.

 

Ferdi sıralamada ise Küçük Kızlar’da Ömer Matlı’dan Elif
Nur Türken, Yıldız Kızlar’da Hacı Ahmediye’den Esma Subaşı, Genç Kızlar’da
İMKB’den Yaren Şahin, Küçük Erkekler’de Şehit Bahadır Tayfur’dan Mert Sayat,
Yıldız Erkekler’de Hacı Ahmediye’den Mert Günden, Genç Erkekler’de de Karacabey
Lisesi’nden Abdurrahim Bendirli birinciliği aldı.

 

Koşuların ardından takım ve ferdi olarak ilk üçe girenlere
madalya ve kupaları takdim edildi.

 

Büyük Atatürk Koşusu’nda takım ve ferdi sıralamada
dereceye girenler şöyle sıralandı:

 

Küçük Kızlar
(Takım)
: 1. Hacı Ahmediye İ.Ö.O., 2. Taşlık İ.Ö.O., 3. Şehit Serkan Şahin İ.Ö.O.

 

Küçük Kızlar
(Ferdi)
: 1. Elif Nur Türken (Ömer Matlı İ.Ö.O.), 2. Merve Demir (Şehit
Bahadır Tayfur İ.Ö.O.), 3. Esma Aydın (Taşlık İ.Ö.O.)

 

Küçük Erkekler
(Takım)
: 1. Hacı Ahmediye İ.Ö.O., 2. Şehit Bahadır Tayfur İ.Ö.O., 3. Toki İ.Ö.O.

 

Küçük Erkekler
(Ferdi)
: 1. Mert Sayat (Şehit Bahadır Tayfur İ.Ö.O.), 2. H. İbrahim Oruç (Hacı
Ahmediye İ.Ö.O.), 3. Sinan Subaşı (Hacı Ahmediye İ.Ö.O.)

 

Yıldız Kızlar
(Takım)
: 1. Hacı Ahmediye İ.Ö.O., 2. İstiklal İ.Ö.O., 3. Şehit Bahadır
Tayfur İ.Ö.O.

 

Yıldız Kızlar
(Ferdi)
: 1. Esma Subaşı (Hacı Ahmediye İ.Ö.O.), 2. Serap Yumitkan (Hacı
Ahmediye İ.Ö.O.), 3. Pınar Yıldırım (Hacı Ahmediye İ.Ö.O.)

 

Yıldız Erkekler
(Takım)
: 1. Hacı Ahmediye İ.Ö.O., 2. Taşlık İ.Ö.O., 3. Şehit bahadır
Tayfur İ.Ö.O.

 

Yıldız Erkekler
(Ferdi)
: 1. Mert Günden (Hacı Ahmediye İ.Ö.O.), 2. Ali Köse (Hacı Ahmediye
İ.Ö.O.), 3. Murat Yanmaz (Taşlık İ.Ö.O.)

 

Genç Kızlar (Takım)
: 1. İMKB, 2. AİHL, 3. Karacabey Lisesi.

 

Genç Kızlar
(Ferdi)
: 1. Yaren Şahin (İMKB), 2. Gizem Uzer (İMKB), 3. Seren Yazagan (İMKB)

 

Genç Erkekler :
(Takım)
: 1. SYTML, 2. Karacabey Lisesi., 3. EML.

 

Genç Erkekler
(Ferdi)
: 1. Abdurrahim Bendirli (Karacabey Lisesi), 2. Melih Aşni (KAL),
3. Yasin Çürükova (SYTML)