Ülkücü gençlikte bayrak Dursun”da « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Ülkücü gençlikte bayrak Dursun”da

Bu haber 14 Aralık 2012 - 2:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ülkü Ocağı’nda bayrak değişimi yaşandı. Daha önce üstlendiği Ülkü Ocağı Başkanlığı görevini tamamlayan Volkan Erkan, yerini Gökhan Dursun’a bıraktı.


 


Karacabey Ülkü Ocağı binasında gerçekleştirilen devir teslim törenine, Bursa Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Bıçkı, MHP İl Başkan Yardımcısı Fatih Şenöz ve ülkücü gençler katıldı.


 


Devir teslim töreninde, Ülkü Ocakları Bursa İl Başkanı Mustafa Bıçkı, üzerinde Türk bayrağı sarılı olan Kur’an-ı Kerim’i, eski Ocak Başkanı Volkan Erkan’a verdi. Erkan’dan kutsal emaneti öperek teslim alan yeni Ocak Başkanı Gökhan Dursun da, üzerine düşen görevin sorumluluğu ve bilinci içinde olduğunu söyledi.


 


Törende konuşan yeni Ocak Başkanı Gökhan Dursun, “Sizlerin destekleri ve Allah’ın izniyle bayrağı daha üst seviyelere taşımak için çalışacağız. Camiamızın birlik beraberliği, gençlerimizin milli ve manevi değerlere bağlılığı, ocağımızın kültürel ve eğitim faaliyetleri noktasında daha aktif hale gelmesi için gayret edeceğiz. Allah, yar ve yardımcımız olsun. Bu görevi bize layık görenlere teşekkür ediyorum” dedi.