Ülkemizin başarısı öğretmenlerin elindedir « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Ülkemizin başarısı öğretmenlerin elindedir

Bu haber 27 Kasım 2012 - 1:17 'de eklendi ve kez görüntülendi.

24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, ülkenin geleceğine katkı sağlamanın en önemli yolunun, eğitime verilecek katkı ile mümkün olacağını ifade ederek, ‘’Ülkemizin müreffeh ülkeler arasında yer alması noktasında kıymetli öğretmenlerimizin özverili çabaları yatmaktadır’’ dedi.


 


Matlı, “Öğretmenlik en anlamlı ve ölümsüz meslektir. Geleceğin başarılı, saygı ve sevgi dolu bireylerini yetiştirmeyi amaçlan bu meslek şüphesiz fedakâr öğretmenlerimizce zorluklara göğüs gererek yürütülmektedir. Ulu önerimizde belirttiği gibi, milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Geleceğimiz olan gençlerimiz, öğretmenlerimizin ellerinde yetişecek ve bizi daha güzel yarınlara taşıyacaktır.


 


Biz de imkânlarımız dâhilinde eğitime destek sağlamak üzere çaba gösteriyoruz. Düzenli olarak her sene ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım faaliyetleri gerçekleştiriyoruz. Bursa Valiliği ile imzaladığımız okul protokolü ile eğitime destek noktasında İlçemize kalıcı bir eser kazandırmak üzere okul projemize devam ediyoruz” şeklinde konuştu.


 


Özer Matlı, KTSO olarak tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutladıklarını belirtti.