Kahraman”dan TAKİP Gazetesi”ne ambargo! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

Kahraman”dan TAKİP Gazetesi”ne ambargo!

Bu haber 27 Kasım 2012 - 1:32 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlçe Başkanlığı görevine geldiği günden bu yana kendi adını partinin bir adım önünde tutma çabasıyla hareket eden MHP İlçe Başkanı Fevzi Kahraman, geçtiğimiz gün yapılan yeni üyelere rozet takma töreni ile pazar günü yapılan kahvaltılı bilgilendirme toplantılarına TAKİP Gazetesi’ni çağırmayarak, MHP’ye yakışmayacak bir davranışta bulundu.


 


Bu tutumuyla basın kuruluşları arasında ayrımcılık yapan Kahraman, büyük bir yanlışının içine girerek, MHP’yi kendi kişisel sorunlarına alet etti.


 


Yaşananlarla ilgili açıklamada bulunan Takip Gazetesi sahibi Alper Tunalı, ‘’Geçtiğimiz günlerde MHP’de yapılan rozet takma töreni ile pazar günü yapılan kahvaltılı bilgilendirme toplantısına davet edilmemiş olmamız, MHP ilçe teşkilatının değil MHP ilçe başkanının şahsi tutumudur. Kendisini partinin önünde gören MHP İlçe Başkanı Fevzi Kahraman, Takip Gazetesi kadar kendi yönetimini de hiçe saymıştır.


 


Burası bir taraftar derneği değil, insanların Türk Milliyetçiliği davası adına canını verdiği Milliyetçi Hareket Partisi’dir. MHP, sizin kendi kararlarınızı kendiniz alıp uygulayabileceğiniz bir yer değildir, gelenekleri olan 43 yıllık köklü bir partidir. İstediğiniz habere istediğiniz basın kuruluşunu çağırıp istemediğiniz basın kuruluşunu çağırmama gibi bir lüksünüz yoktur.


 


Hele ki MHP’nin Karacabey’de önümüzdeki yerel seçimlerin en iddialı partisi olduğu bir dönemde kişisel sorunlarınızı bulunduğunuz makama mal edemez ve bu makamı kullanarak büyüyemezsiniz.’’ dedi.


 


Tunalı ayrıca, Fevzi Kahraman’ın bu tutumunu kesinlikle MHP ilçe teşkilatına mal etmediğini belirterek, Takip Gazetesi’nin, MHP’nin bundan sonraki etkinliklerine davet edilmemesi için Kahraman’dan, alabiliyorsa yönetim kurulu kararı almasını talep etti.