KTSO akredite oldu « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA

KTSO akredite oldu

Bu haber 20 Kasım 2012 - 1:01 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası ‘KTSO), Akreditasyon Belgesi Sahibi 5 Yıldızlı Oda ve Borsalar arasındaki yerini aldı.


 


KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı yaptığı açıklamada; “Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası olarak, üyelerimize ihtiyaçları doğrultusunda hizmet etmek, oda faaliyetlerinin kalitesini ve çeşitliliğini arttırmak üzere çıktığımız bu yolda ‘8. Dönem Akredite Oda ve Borsalar’ arasına katıldık.


 


5 yıldızlı hizmet sunabilen oda ve borsalara yönelik denetimler soncu verilen Akreditasyon Belgesini ‘B’ seviyesinde almanın haklı gururunu yaşıyoruz. Odamıza bu belgenin alınmasında özveri ile çalışan tüm personelimize ve emeği geçen yönetim kurulu ve meclis üyelerimize şükranlarımı sunuyorum” dedi.


 


Başkan Matlı, akredite oda olmanın kendileri için çok önemli olduğunu, bundan sonra da üyelerine kaliteli hizmet sunma noktasında gayretle çalışmaya devam edeceklerini belirterek, üyelerinin oda faaliyetlerine katılmalarını ve almak istedikleri hizmetleri, eğitimleri ve diğer destek taleplerini kendilerine iletmelerini beklediklerini, bu amaçla öneri ve şikâyetlerin gerek şahsen, gerekse web sayfaları üzerinden yapabileceklerini sözlerine ekledi.


 


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ikiz kulelerinde gerçekleştirilen ‘8. Dönem Oda ve Borsa Akreditasyon Sertifika Töreni’ne KTSO’yu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Meclis Başkan Vekili Feti Toprak, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Naci Güncü, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Ülker, Meclis Üyesi Yener Uncu, Genel Sekreter Fehmi Yıldız ve Akreditasyon Sorumlusu Özgür Carlı katıldı.


 


KTSO’ya Akreditasyon Belgesi, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, TOBB Başkan Yardımcısı ve Akreditasyon Kurul Başkanı Halim Mete ve Bursa TSO Meclis Başkanı İlhan Parseker tarafından teslim edildi.


 


28 Oda ve Borsa’nın belge aldığı tören ile Türkiye çapında faaliyet gösteren 129 Oda ve Borsa Akreditasyon Belgesi sahibi oldu.