Sıkardı « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Sıkardı

Bu haber 16 Kasım 2012 - 0:56 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Esaret altında bulunan önderin ve dağda özgürlük mücadelesi veren gerillanın yoldaşıyız. Hem direnip hem de yol kat edeceğiz. Hem de onurlu küçük ellerin sahibi büyük yürekli çocuklarımızla taş atacağız.

 

 

Takip okurlarım bu sözleri söyleyen kim? Bdp Van milletvekili Özdal Üçer. Durun daha bitmedi. Bu mahlûkun adını arama motoru google amcaya yazınca bakın daha neler çıkıyor ortaya.

 

 

Doktora tokat. Polise tokat. Şiddet. Pkk. Dahası da var ama bunlar yeterli. Bu şahıs sizin de anlayacağınız şekilde Türkiye Cumhuriyeti milletvekilliği dışında her şeyi yapmış. İşte daha geçen hafta son bombasını da patlatmış oldu. Tıpkı Sebahat Tuncel’in iki sene önce yaptığı gibi görevli polise tokat atma cüretini gösterdi.

 

 

Sayın okurlarım hadi biz bu açlık grevlerini, yürüyüşleri, taş atmaları hatta açlık grevindeyken tesadüf eseri bunların kilo almalarını bir kenara koyalım. Hatta ve hatta kuzu kebap partilerini de bir kenara koyalım. Bunların dokunulmazlığı olmasa tokat atabilecek cesaretleri olur muydu? Kesinlik hayır. Sıkardı. Hodri meydan bunları sıkardı da. Mecliste bunların dokunulmazlığını kaldırmak kimlerin neresini sıkıyor acaba hep bu sorunun cevabını arıyorum.

 

 

Bir sonraki hafta görüşmek üzere.