Buda mı bakımın parçası! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Buda mı bakımın parçası!

Bu haber 16 Kasım 2012 - 0:59 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabeylilerin yıllardır bitmeyen çilelerinden biri olan elektrik kesintisi, kış aylarının gelmesiyle birlikte artarak devam ediyor.


 


Bakıma rağmen kesintiye devam!


 


Geçtiğimiz ay UEDAŞ’ın 12 saatlik kesinti yaparak bakım çalışmasında bulunduğu Karacabey’de her gün yaşanan anlık kesintilerin artarak devam etmesi vatandaşları çileden çıkarttı.


 


Özelleştirmey sorun arttı!


 


Yapılan özelleştirmenin bu tür sorunları ortadan kaldıracağını düşündüklerini fakat sorunların daha da arttığını belirten vatandaşlar, iktidar partisi ilçe teşkilatını da bu konudaki duyarsızlıklarından ötürü eleştirdiler.


 


İktidar partisi ilçe teşkilatına tepki!


 


İktidar partisi Karacabey teşkilatının yıllardır Karacabeylilerin en büyük sorunlarından biri olan elektrik çilesine bir çözüm üretmediğini savunan Karacabeyli vatandaşlar, ‘’Özelleştirme özelleştirme dediler, herşey daha güzel olacak dediler, daha iyi hizmet alınacak dediler ama gelin görün ki ay tas aynı hamam. En ufak bir rüzgar çıktığında yada yağmur yağdığında elektriksiz kalıyoruz. Sözüm ona geçen ay bakım yaptılar. Ama hergün anlık kesintilerle mağdur olmaya devam ediyoruz.


 


İktidar partisi Karacabey temsilcileri köy yollarında poz vereceklerine önce elektrik sorunumuzu halletsinler. Hani Karacabey için çalışıyorlardı, acaba hangi Karacabey için. Bizler başka Karacabey’de yaşıyoruz da haberimiz mi yok.’’ diyerek tepki gösterdiler.


 


Bu kışta elektrik yok!


 


Bu arada geçtiğimiz ay yapılan bakım çalışmasına rağmen elektrik kesintilerinin sürekli devam etmesi, bu kışta da Karacabey’i yine elektriksiz günlerin beklediğinin habercisi olarak yorumlandı.