Oda ve Borsa elele destek eğitime « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Oda ve Borsa elele destek eğitime

Bu haber 09 Kasım 2012 - 1:53 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) ile Karacabey Ticaret Borsası (KTB), kış öncesi ihtiyaç sahibi öğrenciler için 50 bin TL değerinde 2 bin 500 adet kışlık bot dağıttı.


 


KTSO ve KTB yöneticileri, botların ihtiyacı olan tüm öğrencilere dağıtılacağını duyururken, İstiklal İlköğretim Okulu'ndan başlayan bot dağıtımı sonrası KTSO ve KTB yöneticilerine duyarlılıkları için teşekkür eden Okul Müdürü İsmail Şen, “Oda ve Borsamızın her yıl bizlere büyük yardımları oluyor. Geleneksel hale getirdiğiniz destekleriniz için, ben okulumuz öğrencileri ve aileleri adına sizlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.


 


Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili Feti Toprak ise, eğitime sağladıkları katkının her yıl olduğu gibi bu yıl da devam ettiğini söyledi.


 


Toprak, “Geçtiğimiz günlerde Bursa Valiliği ile imzalanan okul yaptırma protokolüyle birlikte gönlümüzden geçen bir proje daha hayat bulacak. Nihayetinde Odamızın adını taşıyan bir okul kazandırarak eğitime katkı sağlayacağımız için kıvanç duyuyoruz” diye konuştu.


 


Konuşmaların ardından botlar, ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere okul müdürlüğüne teslim edildi.