Bu sıva çok farklı! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Bu sıva çok farklı!

Bu haber 09 Kasım 2012 - 1:51 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Tesisat ve tadilat işleriyle yıllardır Karacabeylilere hizmet veren Ak-İş Ticaret, şimdide dekoratif elyaf sıva hizmetiyle müşterilerine bir yenilik daha sunuyor.


 


Uygun fiyat politikasıyla daima müşterilerinin yanında olduklarını belirten Ak-İş Ticaret sahibi Ramazan Yonak, fayans, kalebodur, küvet, banyo dolabı, duşakabin, musluk aksamları, laminant parke ve mutfak tezgahları için 100 çeşit renkte cam mozaik taş seçeneğini müşterilerine sunduklarını belirterek, şimdide elyaf iç sıva hizmeti vermeye başladıklarını söyledi.


 


Elyaf iç sıva ile hem evlerin güzel bir görünüm kazandığını hem de ısı kaybının önlendiğini belirten Yonak, ‘’Elyaf iç sıva, hijyenik izole sayesinde ses ve ısı yalıtımı sağlar. Kanserojen madde içermeyen bu sıva, nem tutucu özelliğe sahip olduğu gibi, yangından etkilenmez ve 5 yıl soldurmazlık garantisi bulunur.’’ dedi.


 


Ramazan Yonak, elyaf iç sıva ile ilgili detaylı bilgi ve 180 çeşit renk ve desen seçeneğini görmek isteyen vatandaşların, Bandırma Caddesi Pancar Kooperatifi aralığında bulunan mağazalarına uğrayabileceklerini belirtti.