Matlı, yeni yönetimi ziyaret etti « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Matlı, yeni yönetimi ziyaret etti

Bu haber 06 Kasım 2012 - 1:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sağlık hizmetlerinde kaliteyi hedefleyen Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Kurumu’na ait yeni sistem Karacabey’de hizmet vermeye başladı.


 


Bu doğrultuda oluşturulan ve yöneticiliğine Op. Dr. Salih Zeki İpekoğlu’nun getirildiği Karacabey Devlet Hastanesine ziyarette bulunan Ak Parti Bursa Milletvekili Önder Matlı, yeni hastane yönetimine başarılar diledi.


 


Ziyarette konuşan Matlı, yeni yapılacak olan devlet hastanesinin ihalesinin tamamlandığını ve yakın zamanda inşaat çalışmalarının başlanacağını belirterek, güzel hizmetler için birlikte hareket etmeleri gerektiğini söyledi.


 


Matlı ayrıca, yeni hastane yapılacak diye mevcut hastaneyi boşlamanın söz konusu olmadığını da vurgulayarak, gerek görüldüğü halde ilave yatırımların yapılmaya devam edileceğini sözlerine ekledi.


 


Ak Parti Karacabey İlçe Teşkilatı adına yeni yönetime başarı dilediğini söyleyen İlçe Başkanı Mustafa Çelik de, yeni yönetimin hem kendilerinin hem de Karacabey’in yüzakı olacağını söyledi.


 


Karacabey Devlet Hastanesine yapılan yatırımların devam ettiğini ifade eden Çelik, 19 Kasım 2012 tarihinde yapılacak olan 553 bin TL bedelli ihale ile 2 adet ultrason cihazı, 1 adet ameliyat masası, 1 adet solunum cihazı, 1 adet endoskopi cihazı ve 1 adet mamografi cihazı alınacağını belirtti.


 


Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren hastane yöneticisi Op. Dr. Salih Zeki ipekoğlu da, ‘’En iyi şekilde çalışıp, sizlerin yüzünü kara çıkarmayacağım.’’ dedi.


 


Devlet Hastanesi yeni yönetimi şu isimlerden oluşuyor;


 


Hastane Yöneticisi (Başhekim) Op. Dr. Salih Zeki İpekoğlu, Mali ve İdari Hizmetler Müdürü (Hastane Müdürlüğü) Mehmet Vapur, Müdür Yarımcısı Mustafa Uzun, Sağlık Hizmetleri (Hemşirelik) Müdürü Serpil Uzun, Müdür Yardımcısı Murat Şentürk.