“Sosyal güvenlik dersi” « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

“Sosyal güvenlik dersi”

Bu haber 06 Kasım 2012 - 1:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) işbirliğinde, ilkokul öğrencilerine ‘Güven ve Yarışçı Çocuklar’ adlı kitap dağıtıldı.


 


Atatürk İlk ve Ortaöğretim Okulu’nda düzenlenen kitap dağıtım törenine, İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, Okul Müdürü Mehmet Tanrıverdi, SGK Karacabey Şube Müdürü Cihat Bozkurt, SGK personeli Yalçın Kırlı ve Sedef Turna Ala katıldı.


 


Ülke genelindeki okullara 1,5 milyon adet kitap dağıttıklarını söyleyen SGK Şube Müdürü Cihat Bozkurt, ‘’Amacımız öğrencilere sosyal güvenlik anlayışı kazandırmak. Anne ve babalarına, ‘benim sosyal güvenliğim nedir?’ diye sormalarını sağlamak’’ dedi.


 


Karacabey genelinde bin 200 adet kitap dağıtılacağını söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin de, startı Atatürk İlk ve Ortaöğretim Okulu’ndan verdiklerini söyleyerek, kitap dağıtımının diğer okullarda da başladığını duyurdu.

casino siteleri