Fatmagül”ün suçu ne ile model olunmaz « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Fatmagül”ün suçu ne ile model olunmaz

Bu haber 06 Kasım 2012 - 1:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, Atatürk İlk ve Ortaöğretim Okulu velilerine, ‘’Eğitimde Kalite, İletişim ve Etkileşim’’ konulu bir seminer verdi.


 


Okulun konferans salonunda düzenlenen seminerde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Dingin, katılımın daha fazla olması gerektiğine değinerek, ‘’Ama veliler haklı. Hep ya para yada çocukluğunun yaramazlığı için okula çağrılıyor. Böyle güzel şeyler için çağrılmaya alışık değil. Ama biz bunu aşacağız ve artık velilerimiz sadece para ve şikayet için okula çağrılmayacak.’’ dedi.


 


Çocuklarla iletişim kurmanın önemine değinen Dingin, anne ve babaların, çocuklarıyla birer büyük insan gibi konuşarak, onlarla dertleşip isteklerini ve sorunlarını dinlemeleri gerektiğini vurguladı.


 


Çocukların doğru yetiştirilmesi için başta anne ve babasının model olması gerektiğini ifade eden Dingin, ‘’Bu çocuklar bizden önce sizin çocuklarınız. Onlara iyi örnek ve model olmalısınız. Kitap okumadığınız halde çocuğunuza kitap oku, diş fırçalamadığınız halde ona dişini fırçala diyerek olmaz. Siz kitap okuyun, onun önünde dişinizi fırçalayın ki oda yapsın. Çocuğa git odana ders çalış diyerek kendiniz televizyon başına geçip Fatmagül’ün suçu ne izlerseniz bu şekilde model olamazsınız.’’ şeklinde konuştu.

casino siteleri - slot siteleri