Bu rezalete kim dur diyecek! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Bu rezalete kim dur diyecek!

Bu haber 06 Kasım 2012 - 1:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

REZALETİN BÖYLESİ…


2 Ekim’de açılışı yapılacak olan Kızılay Şubesinin davetiyesi 2 Kasım’da geldi.


Kurban Bayramı kutlama davetiyesi bayramdan 9 gün sonra geldi.


Son ödeme tarihi 21 Eylül olan telefon faturası tam 43 gün sonra geldi.Daha önce belgeleyerek gündeme getirdiğimiz Karacabey PTT’deki mektup skandalı devam ediyor. Vatandaşın parasını ödediği mektuplar sahiplerine ulaştırılmıyor. Ulaştırılanlar ise dalga geçer gibi aylar sonra sahiplerinin eline geçiyor.


 


Karacabey PTT Şubesi, bildiğini okumaya devam ediyor. Aylar önce kim tarafından ve ne amaçla toplatılarak kenara atıldığı bilinmeyen mektuplardan bazıları dağıtılıyor, bazılarından ise halen haber yok. Bazıları ise başka adreslere bırakılıyor.


 


Müfettişler ne yaptı?


 


Yapılan şikayet ve haberler üzerine Kurban Bayramı’ndan önce PTT’ye gelen müfettişlerin nasıl bir araştırma yaptıkları bilinmezken, PTT’nin Kurban Bayramı’na ait tebrik mektuplarını şimdi adreslerine ulaştırması, müfettişlerinde ne kadar yerinde bir araştırma yaptıklarının göstergesi oldu.


 


Yetkililerden açıklama bekliyoruz!


 


Vatandaşların haklı şikayetleri üzerine ortaya çıkardığımız bu rezalet sonrası, bugüne kadar Bursa PTT’den bir açıklamanın yapılmaması ve görüşmek için gittiğimiz fakat bizimle görüşmeyen Karacabey PTT Şube Müdüründen bir açıklama yapılamaması, vatandaşları ne kadar kale aldıklarını gün yüzüne çıkarttı.