Oral seks cinayeti! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

Oral seks cinayeti!

Bu haber 15 Ekim 2012 - 21:13 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa'da kavaklıkta bıçaklanarak öldürülmüş olarak bulunan N.D'nin katilinin, kendisiyle ilişkiye giren 26 yaşındaki E.K olduğu ortaya çıktı. N.D'nın oral seks yaptığı E.K'ya “”Sıra sende”” demesi üzerine, zanlının bıçakla saldırdığı ve 5 yerinden yaralanan N.D'nin olay yerinde kan kaybından öldüğü anlaşıldı.


 


Kanlı olay, Pazar günü sabah saatlerinde Sırameşeler'de Paşa Çiftliği metro istasyonuna yürüyen ve Kavaklığı kullanan vatandaşların ağaçların altında bir kişinin kanlar içinde yattığını polise bildirmesi sonucu ortaya çıktı. Hemen olay yerine gelen polisler, ölen kişinin 35 yaşındaki N.D olduğunu belirledi. Ekipler bu kişinin olay yerinde bulunan cep telefonundan yaptığı son aramalarda, Dikkaldırım Mahallesi'nde oturan E.K ile görüştüğünü belirlediler. Polisler evinde yakalayıp gözaltına aldıkları E.K'nın cinayeti itiraf ettiğini belirtirken, olayın ikilinin lişkisi sonrası yaşandığı anlaşıldı. Ölen N.D'nin kent meydanında dolaşırken tanıştığı katiliyle olay yerinde oral yoldan ilişki kurduğu, ardından da “”Sıra sende”” dediği için E.K'nın saldırısına uğradığı belirtildi. Zanlı, sabah erken saatlerde sıkı güvenlik önlemi arasında adliyeye sevk edildi. 

 “

casino siteleri