OTM Yenişehir”e mi kayıyor! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
Aslıhan Erkişi - Neden Bilmem Bu İptila Aslıhan Erkişi - Mama Getir Babası Ninnisi Aslıhan Erkişi - Nennisine Neledigim Ninnisi Aslıhan Erkişi - Gel Anne Kucağına Ninnisi Aslıhan Erkişi - Ninni Bebek Ninnisi Aslıhan Erkişi - Yemek Duası Aslıhan Erkişi - Bir Emele Bir Ah Çeksem Aslıhan Erkişi - Dandini Dandini Ninnisi Aslıhan Erkişi - Benim Annem Ninnisi Aslıhan Erkişi - Dört Güzeller Duası
<

OTM Yenişehir”e mi kayıyor!

Bu haber 03 Ekim 2012 - 1:30 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Bursa Valisi Şahabettin Harput, Otomotiv Test Merkezi'nin Bursa'dan başka şehre gitmesini istemediklerini söyledi.


 


Bursa Valisi Şahabettin Harput, Çarşamba'daki valilik binasında gazetecilerin sorularını cevapladı. Bursa Büyükşehir Belediyesi, ilgili firmalar ve vatandaşlarla görüşmelerini sürdürdüğünü belirten Harput, “”Boy-Koop'un belediye ile yaptığı mukavelenin sonunda, tahliye talebine karşı mahkeme belediyenin lehine karar verdi. Karar sonucunda belediye Boy-Kop hakkında tahliye aldı. Tahliye kararı alındığında bir kısım yazıhanelerin bilet verememe gibi problemle karşı karşıya kalındı. Dün akşamdan beri çalışmalarımız sürüyor. Bazı arkadaşlarımıza görev verdik. Görüşmeler devam ediyor. Bu sıkıntının her an biteceğini düşünüyorum. Toplantıdan önce mutabakatın sağlanmak üzere olduğunu öğrendim. Her gün 40 bin kişinin bir yerden bir yere gideceğini düşünün. İnsanların böyle şeye takılarak mağdur olmasını kabul etmek mümkün değil”” dedi.


 


Karacabey olmazsa Yenişehir


 


Tigem konusunun Başbakana arz edildiğini ifade eden Harput, “”Tigem'de problem çıkarsa Yenişehir de olabilir. Onunla ilgili hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Otomativ Test Merkezi'nin Bursa dışına gitmesini istemiyoruz. Tigem'in 87 bin dönüm arazisi var. Bu arazinin 50 bin dönümünde tarım yapılabiliyor. Geriye 37 bin dönüm kalıyor. Tigem'le alakalı Ankara'dan haber bekliyoruz”” şeklinde konuştu.

casino siteleri - slot siteleri