CHP”li vekilden iğrenç tweet! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

CHP”li vekilden iğrenç tweet!

Bu haber 21 Eylül 2012 - 12:57 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Mine Lök Beyaz’ın, vilayet caddesi üzerinde Diyarbakır'ın sembolü haline gelen karpuz maketi üzerinde bulunan ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ yazılı tabelayı anlamsız bulduğunu söylemesi gündeme bomba gibi düşerken, şimdide CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün’ün iğrenç tweet’i gündemde bomba etkisi yarattı.


 


Cumhuriyet Halk Partisi Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün'ün, Başsavcı Murat Uzun'un ölüm haberini aldıktan sonra Twitter'da takipçileriyle paylaştığı mesajı büyük tepki topladı. “”Ve nihayet Ovacık Savcısı Murat Uzun başından vuruldu. (failler ve olaylar net değil) durumu ağır olan genç savcıya şifa diliyorum”” ifadelerini kullanan Aygün'ün mesajının başındaki 'Ve nihayet' sözcüğü dikkatlerden kaçmadı.


 


PKK'lılar tarafından kaçırılmasından sonra Twitter'da attığı mesajlarla Aygün'le polemik yaşayan AK Partili Şamil Tayyar, yine Aygün'e tepkisini dile getirdi. Tayyar, Twitter'da “”Ovacık savcısı için 've nihayet basından vuruldu' diyecek kadar zivanadan çıkan H Aygün'ü lânetliyorum.”” cümlesini hayranlarıyla paylaştı.