Tayan”dan anlamlı ziyaret « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Tayan”dan anlamlı ziyaret

Bu haber 10 Ağustos 2012 - 10:15 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Gazilerimizin ihmal edilmemesi gerektiğini söyleyen CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan, “Devletimiz şehitlerimizin yakınlarına ve gazilerimize onurlu bir hayat yaşatmaya mecburdur” dedi.


Son günlerde artan terör olayları ve toprağa verdiğimiz 8 şehidimizin acısı üzerine CHP Bursa Milletvekilleri Turhan Tayan ve İlhan Demiröz ile CHP Bursa İl Başkanı Metin Çelik, il yöneticileri Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği Bursa Şubesi Başkanı Selami Soylu ve üyelerine baş sağlığı ve geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.


Suriye ve Şemdinli’deki gelişmelerden duydukları endişeyi dernek yöneticileriyle paylaşan CHP heyeti, TBMM’nin olağanüstü toplanarak gelişmelerin değerlendirilmesi gerektiğini söylediler.


Ziyaret sırasında konuşan CHP Bursa Milletvekili Turhan Tayan, “Ülkemizi ve bağımsızlığımızı şehit kanlarına ve gazilerimizin fedakarlıklarına borçluyuz. Şehitlerimizi unutamayız, gazilerimizi ihmal edemeyiz. Her zaman onların yanında olmalıyız. Milletimiz, devletimiz şehitlerin yakınlarına ve gazilerimize onurlu bir hayat sağlamaya mecburdur” diye konuştu.