Kademeden villaya parke taş sevkiyatı! « Karacabey Takip Gazetesi

SON DAKİKA
<

Kademeden villaya parke taş sevkiyatı!

Bu haber 10 Ağustos 2012 - 10:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Karacabey Belediyesi Kademesinden, Belediye Yazı İşleri Müdürü Talih Düzgören’nin Yarış köyündeki villasına yapılan parke taş sevkiyatı kazaya takıldı.


 

Alınan bilgiye göre, ehliyetsiz sürücü E.D.’nin kullandığı 16 TE 660 plakalı parke taş yüklü traktör, Yarış köyü yakınlarında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak, yol kenarındaki çeşmeden su dolduran Ramazan O’ya çarptı.


Kaza sonrası traktör sürücüsü olay yerinden kaçarken, yaşananlar yaralı Ramazan O’nun dikkatinden kaçmadı. İddiaya göre kazanın ardından olay yerine başka bir sürücü getirilirken, Ramazan O’nun itirazı üzerine jandarma tarafından yapılan araştırmada traktörü ehliyetsiz sürücü E.D.’nin kullandığı tespit edildi.


Parke taşlar Düzgören’in villasına gidiyordu!


Jandarma tarafından gözaltına alınan ehliyetsiz sürücünün suçunu itiraf ettiği öğrenilirken, E.D.’nin Belediye Kademesinden yüklediği parke taşları, Belediye Yazı İşleri Müdürü Talih Düzgören’in Yarış köyündeki villasına götürdüğünü söylediği öğrenildi.


Tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyorlar!


Meydana gelen kaza sonrası ortaya atılan iddialar Karacabey gündemine bomba gibi düşerken, her köşede konuşulan bu konu hakkında vatandaşlar, ‘’Belediye Başkanı Ergün Koç’ta villasının özel işlerinde belediye araçlarını kullanmıştı. Yazı İşleri Müdürü Talih Düzgören’in de belediye ait parke taşları kendi villasına götürmesi gayet normal. Tam kendilerine yakışanı yapıyorlar. Ama tüyü bitmemiş yetimin hakkını yediklerini unutuyorlar. Karacabeyli vatandaşların paralarıyla kendi villalarının işlerini yaptıklarını unutuyorlar.


Biz belediyeden bir vidanjör istesek dünya para isterler ama kendilerine gelince her şey bedava. Biz Karacabeyliler olarak bu yapılanları asla unutmayacağız. Yaptıkları her gün birer birer gün yüzüne çıkıyor. Allah, kimsenin yanına bırakmıyor. Bu ülkede adalet maalesef hep güçlünün yanında ama diğer tarafta her zaman haklının yanında olacak.’’ şeklinde yorum yaptılar.


Bunların sorumlusu AKP’dir!


Vatandaşlar ayrıca, bunların tek sorumlusunun AK Parti olduğunu ifade ederken, ‘’Belediye’deki yolsuzluklar büyüdüyse ve bunlar yargı kararları ile belgelenmesine rağmen devam ediyorsa, vebali AK Parti’nindir. AK Parti göz yummazsa bunlar olur mu?’’ dediler.